logo
Wtorek, 01 grudnia 2020
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Szukam nazwy zawodu dla siebie.
Autor: Ami (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-10-10 01:05

Witajcie,
Chciaabym zmieni zawd. Mam umys analityczny, ledczy. Bardzo dobrze analizuj i wyszukuj informacj. Sprawia mi to duo przyjemnoci. Jestem w stanie na postawie krtkiej rozmowy znale w sieci przypadkowo spotkane osoby, nawet nie znajc imienia osoby. Robi to cakowicie hobbistycznie. Chciaabym zajmowa si czym podobnym zawodowo, ale nie wiem jak taki zawd si mgby nazywa i w jakich branach szuka. Przychodzi mi do gowy policja, banki (nie znam nazw dla tego zajcia). Czy kto z Was mgby mi podpowiedzie co wicej? Z gry dzikuj za odpowiedzi.

Re: Szukam nazwy zawodu dla siebie.
Autor: Marta (---.16-1.cable.virginm.ne)
Data:   2020-10-24 23:24

Moe analityk kryminalny, detektyw albo etyczny haker?

Autor: B. (---.191.105.117.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2020-10-25 02:27

Moe "dziennikarstwo ledcze"?
Jest tu:
https://wsksim.edu.pl/dziennikarstwo-sledcze/
Pozdrawiam.

Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2020-10-25 13:57

Moe poszukiwanie osb zaginionych czy oszustw kryminalnych dziaajcych w sieci?

Autor: Mateusz (31.42.25.---)
Data:   2020-10-25 15:02

Moe zostaaby profilerem policyjnym? Aby tego dokona, musiaaby skoczy psychologi, czy to pokrywa si z Twoimi zainteresowaniami/deniami?
I rada na przyszo: staraj si nazywa to, o co Ci chodzi najdokadniej, jak potrafisz. Wtedy atwiejsze stanie si dla Ciebie podejmowanie samodzielnych decyzji, jak rwnie inne osoby bd mogy ewentualnie udzieli Ci trafniejszej porady. W przypadku gdy nie znasz jakiego terminu, sprbuj wpisa w Google jego definicj, czasem to dziaa.

Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2020-10-25 17:57

Dziennikarstwo ledcze to ciekawy pomys. Niemniej wymaga ono dodatkowych kompetencji, zwizanych nie tylko ze znajdowaniem informacji, ale i z umiejtnoci ich przekazu w mowie i w pimie, a take za pomoc materiaw audiowizualnych . Co z kolei wymaga konkretnego warsztatu.
Proponuj hasa: research i researcher. Niestety nie po polsku, ale c. Tak to funkcjonuje na rynku pracy.

Autor: Y (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2020-10-26 08:39

Infobroker?

Autor: klara (---.centertel.pl)
Data:   2020-10-27 12:54

Kryminalistyka, dziennikarstwo ledcze, czowiek w cyberprzestrzeni (UKSW), policja, bezpieczestwo wewntrzne, resocjalizacja.
Polecam stronk studia.net czy co takiego, jest taka wyszukiwarka kierunkw i gdzie co jest. Powodzenia

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: