logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ktoś napisał że chce się zabić.
Autor: Pytająca (---.play-internet.pl)
Data:   2020-10-23 13:49

Ktoś anonimowo na spotted napisał że chce się zabić. Anonimowo poradziłam, aby zasięgnął teleporady u psychologa. Czy mam zrobić coś jeszcze, oprócz modlitwy? Napisać na forum, tym razem nie anonimowo, że może że mną w tej sprawie popisać?
Proszę również o modlitwę za tą osobę.

 Re: Ktoś napisał że chce się zabić.
Autor: Alina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-10-23 14:45

Całodobowa bezpłatna linia wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym - telefon, czat, mail:
https://liniawsparcia.pl/

 Re: Ktoś napisał że chce się zabić.
Autor: Kombajn321 (---.play-internet.pl)
Data:   2020-10-23 20:38

Napisz aby pani ta odmawiała Nowenna pompejańską, ponieważ uratowała ludzi z największych bagien. Powierz również Matce Bożej tą osobę oraz pomódl się koronką do Miłosierdzia Możego oraz 1 częścią różańca za tę osobę. Ale również ty zacznij odmawiać nowennę pompejańską :)) bardzo się zbliżyć do Boga

 Re: Ktoś napisał że chce się zabić.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2020-10-23 21:59

Do sprawdzenia takie dane:
800 70 2222 – całodobowy telefon Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym, depresji i z myślami samobójczymi, prowadzony przez Fundację ITAKA.

• 116 111 – całodobowy Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, oraz 800 100 100 – telefon dla Rodziców i Nauczycieli w Sprawie Bezpieczeństwa Dzieci, prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12.00–15.00).

• 800 120 002 – całodobowy, bezpłatny telefon Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska linia”.

• Strony internetowe, np.: www.pokonackryzys.pl czy www.liniawsparcia.pl. Można za ich pośrednictwem porozmawiać przez czat internetowy lub uzyskać odpowiedzi na pytania drogą e-mailową.

Nie wiem, czy policja jest w stanie ustalić lokalizację ewentualnego prawie-samobójcy na podst. IP i podobnych danych. W sumie warto byłoby wiedzieć.

 Re: Ktoś napisał że chce się zabić.
Autor: policja w sieci (---.play-internet.pl)
Data:   2020-10-24 20:26

https://gazeta.policja.pl/997/informacje/172627,Czasem-wystarczy-jedno-slowo.html

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: