logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Teściowa nie wybudowała ślubowanej figurki.
Autor: Anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-12-01 04:01

Moja teściowa przyrzekła Matce Bożej że jeśli jej pomoże to postawi figurkę w ogrodzie przed domem. A miała jej pomóc bo dostali gospodarstwo takie bardzo zniszczone w fatalnym stanie. Zaczęło im się dobrze układać odbudowali nowe budynki, czwórka dzieci zdrowych trzech synów i córka, najmłodszy syn to mój mąż. Pierwszy syn miał dwoje dzieci jedno zmarło w wieku prawie 17 lat miał wadę serca. Drugi syn nigdy nie założył rodziny kawaler który został na tym gospodarstwie. Córka ma piątkę dzieci jest alkoholiczką i nie bardzo utrzymuje kontakt z rodziną teraz ma już 58 lat. Ostatni syn czyli mój mąż też mieliśmy chore dziecko na wózku i zmarła w zeszłym roku w wieku prawie 25 lat. Jeszcze mamy dwóch synów. Ten co dostał te gospodarstwo nikomu nie zapisał i dom stoi już od prawie od 3 lat pusty. Czy to nie są konsekwencje tej obietnicy która nie została spełniona bo figurka nigdy nie powstała? Teściowa była bardzo pobożna nawet miała na imię Maria i zawsze powtarzała że musi to zrobić a nie zrobiła.

 Tematy Autor  Data
 Teściowa nie wybudowała ślubowanej figurki. nowy Anka 
  Re: Teściowa nie wybudowała ślubowanej figurki. nowy antonima 
  Re: Teściowa nie wybudowała ślubowanej figurki. nowy Hanna 
  Re: Teściowa nie wybudowała ślubowanej figurki. nowy #%@&* 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: