logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Trudna żona.
Autor: Jarek (---.centertel.pl)
Data:   2020-12-01 10:40

Nie umiem sobie poradzic, i nie wiem jak reagowac na agresje żony w moim kierunku. Jesteśmy malzenstwem od 3 lat, mamy rocznego dzisiusia. Jak się nie zgodzę na propozycje zony (np żeby dziecko szło razem z nią do jej rodziny, a jest koronwirus) to jest awantura i grożenie wezwaniem policji, rozwodem. Ciagle twiedzi ze wyszła za mnie tylko po to żeby jej mama wyszła z depresji. Godziłem się na wiele, mieszkałem u jej rodziców, i sam z nimi nigdy się nie pokłociłem. Ale jak zaczeła grozić swojej matce, to spakowała rzeczy i kazała sie przeprowadzić do moich rodziców. I tu nie jest lepiej, awanturuje sie co prawda tylko ze mna, ale nadal są grożby. Nie jest tak iż ja nic nie pomagam przy dziecko. Mimo ze rano do pracy, to ja wstaje w nocy karmic dziecko, ja zmywam naczynia w ktorym dziecko je. Przed wyjsciem do pracy przygotowywuje żonie śniadanie. Jak jest pranie czy prasowanie, też sie tym zajmuje. Obiad teraz jej gotuje moja mama (jej teściowa). Rozmawiałem z jej ojcem (moim teściem) i w sumie wydaje mi się ze to depresja poporodowa, albo jakas nerwica. Ale ani do lekarza, albo do psychologa nie pojdzie. Mam tego wszystkiego dość, nie bardzo możemy coś wynająć,ze wzgledu na przyszle plany mieszkaniowe. Z drugiej strony, to bym nawet obiadu nie miał jakby ona miala cos gotować. Nie wiem jak reagowac na tej krzyki, grożby. Staram sie zachowac spokoj, ale nie zawsze daje radę.

 Tematy Autor  Data
 Trudna żona. nowy Jarek 
  Re: Trudna żona. nowy Mary 
  Re: Trudna żona. nowy Estera 
  Re: Trudna żona. nowy Dorota 
  Re: Trudna żona. nowy antonima 
  Re: Trudna żona. nowy #%@&* 
  Re: Trudna żona. nowy aga 
  Re: Trudna żona. nowy antonima 
  Re: Trudna żona. nowy Margaret 
  Re: Trudna żona. nowy Jarek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: