logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Niepłodność.
Autor: Ana (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2021-02-10 00:25

Witam. Zaraz będzie 3 lata po ślubie, a mi ani razu nie udało się być w ciąży pomimo, że współżyjemy regularnie. Chodziłam najpierw do zwykłego ginekologa potem byliśmy w klinice niepłodności kilka miesięcy. Bez efektu. Ten czas był dla mnie mocno frustrujący. Dosłownie wariowałam. Każdy nieudany cykl był mega dołujący. Cierpiało na tym nasze małżeństwo, krzyczałam mężowi, że jestem beznadziejna, że wszyscy dookoła są w ciąży, tylko ja jestem taka trefna. W końcu powiedziałam dość. Najpierw chciałam zmienić lekarza, ale skończyło się na tym, że się poddałam. Staram się zmieniać nastawienie. Nie myślę tyle o dziecku, nie doszukuje się nowych ciążowych dolegliwości, w końcu przychodzący okres prawie nie boli. Chce żyć normalnie, chce cieszyć się tym życiem. Powrót do leczenia to kolejne miesiące nadziei, a ja już tego nie chce. Zresztą leczenie niczego nie gwarantuje, moja siostra po kilkunastu lat nadal nie ma potomstwa.
Powiedzcie mi proszę, czy grzeszę jeśli odpuszczam starania o dziecko? Zaraz będzie 3 lata po ślubie, a mi ani razu nie udało się być w ciąży pomimo, że współżyjemy regularnie.

 Tematy Autor  Data
 Niepłodność. nowy Ana 
  Re: Niepłodność. nowy Aneta 
  Re: Niepłodność. nowy Aleksandra 
  Re: Niepłodność. nowy Anna 
  Re: Niepłodność. nowy Ania 
  Re: Niepłodność. nowy Dorota 
  Re: Niepłodność. nowy Ana 
  Re: Niepłodność. nowy Estera 
  Re: Niepłodność. nowy Anna 
  Re: Niepłodność. nowy frytka 
  Re: Niepłodność. nowy Martha78 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: