logo
Sobota, 06 marca 2021
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Zadośćuczynienie za przekroczone limity grania.
Autor: Maciek (---.play-internet.pl)
Data:   2021-02-13 16:19

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Mam pytanie. Chodzi o zadośćuczynienie. Mam od rodziców ograniczenie grania i internetu i w ogóle i kiedyś jeszcze do niedawna bardzo dużo te limity przekraczałem. I moje pytanie brzmi: jakie będzie za to zadośćuczynienie? Czy odjąć ten przekroczony czas od następnych dni, a jeśli jest tego tak bardzo dużo że nie wiem ile?

 Re: Zadośćuczynienie za przekroczone limity grania.
Autor: Mateusz (31.42.24.---)
Data:   2021-02-13 20:57

Czy zawsze wyciągasz kalkulator, gdy zaczynasz myśleć o zadośćuczynieniu? To nie jest kwestia wykonywania działań matematycznych, tylko zrozumienia pewnych spraw. Kiedy siedziałeś zbyt długo przed komputerem, nie byłeś dostępny dla swoich rodziców. A być może potrzebowali oni wtedy Twojej pomocy? Postaraj się być na to bardziej wyczulonym.
I jeszcze jedno: trzymaj się z dala od gier typu MOBA. Na pewno wiesz, o jakich mowa, a gdyby jednak tak nie było, śpieszę z wyjaśnieniem. To te, w których dwie drużyny walczą ze sobą w czasie rzeczywistym i nie da się zatrzymać rozpoczętej rozgrywki. Ich nie instaluj pod żadnym pozorem, jeśli nie chcesz, aby to Twój komputer decydował o tym, ile czasu przy nim spędzisz.

 Re: Zadośćuczynienie za przekroczone limity grania.
Autor: Marta (---.16-1.cable.virginm.ne)
Data:   2021-02-14 21:11

Przecież to głównie sobie szkodzisz grając na kompie przez długie godziny, a nie rodzicom. Nie wiem jak zadośćuczynić - może przestań grać w ogóle na czas Wielkiego Postu? Zamiast tego wyjdź na spacer, może pobiegaj?

 Re: Zadośćuczynienie za przekroczone limity grania.
Autor: Ryszard (---.wroclaw.vectranet.pl)
Data:   2021-02-28 22:33

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

Naprawienie niedotrzymanej umowy powinno się wiązać z oddaniem z nawiązką, a nie tylko to co wziąłem ponad to, co było umówione. To też forma pokuty. Czasami jak dostaję pokutę i kiedy podchodzę do jej wypełnienia, to dokładam do tej pokuty jeszcze coś od siebie.

Z Panem Bogiem,
Ryszard

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: