logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ksiądz online
Autor: Vir (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2021-03-21 17:15

/.../

www.pogotowieduchowe.pl
moderator

 Re: Ksiądz online
Autor: Vir (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2021-03-21 20:05

Tam chyba kontakt jest telefoniczny, prawda?
Zależy mi na słowie pisanym, trochę łatwiej jednak, dlatego pytałem czy jest gdzieś taki ksiądz co pisze też online

 Re: Ksiądz online
Autor: Asia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2021-03-21 21:06

Może spróbuj na stronie:
http://przemiana.biblia.pl/index.php?page=00&id=00-03&k=k0104
ks. Józef Pierzchalski. W zakładce Listy jest podany adres mailowy, na który można do niego napisać. W każdym razie wcześniej można było. Nie wiem czy dalej tak jest, ale jeśli ten adres jest widoczny, to chyba tak.

 Re: Ksiądz online
Autor: Marta (---.16-1.cable.virginm.ne)
Data:   2021-03-21 22:39

Znałam kiedyś jezuitę ks. Grzegorza Kramera, jeszcze jak był klerykiem. Wtedy był dostępny w internecie przez długie godziny i miał niespożytą energię do rozmawiania z każdym, kto tego chciał. Nie wiem, czy dalej to jest aktualne (czas na rozmowy, w końcu teraz jest po święcaniach i może mieć inne obowiązki), ale kontakt do niego na wszelkich możliwych kanałach jest tutaj: http://grzegorzkramer.pl/o-mnie/
Możesz się skontaktować i zapytać, czy miałby czas z Tobą popisać.

 Re: Ksiądz online
Autor: Mira (---.securex.cc)
Data:   2021-03-21 23:16

Polecam ks. Teodora
https://www.facebook.com/teobankologia

 Re: Ksiądz online
Autor: Dora (---.pool.telenor.hu)
Data:   2021-03-25 19:20

Również polecam ks. Pierzchalskiego jak wyzej, odpisał mi zawsze na kazdy list powaznie i rzeczowo. Ks. Teodor raczej nie odpisuje na prywatne rozmowy, bo za bardzo zajęty swoimi akcjami jak sam mówi.

 Re: Ksiądz online
Autor: Anna (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2021-03-26 12:21

Ale Mira pisała o innym ks. Teodorze - Sawielewiczu.
Jednak dzięki temu Vir ma więcej miejsc do sprawdzenia. :)

 Re: Ksiądz online
Autor: Kraków CFD (---.nyc.res.rr.com)
Data:   2021-03-26 13:29

ROZMÓWNICA WSPARCIA DUCHOWEGO
Kraków, 20 października 2020

Drodzy Przyjaciele Domu Słowa,

Nowe obostrzenia sanitarne spowodowane pandemią ograniczają co do ilości możliwość spotkań z Wami w naszym domu na sesjach czy rekolekcjach. Jeśli z powodu braku miejsc, choroby czy innych trudnych okoliczności nie możecie uczestniczyć w spotkaniach w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie i potrzebujecie duchowej pomocy zapraszamy do ROZMÓWNICY WSPARCIA DUCHOWEGO. Z ROZMÓWNICY możecie korzystać drogą telefoniczną. Przewodnikami duchowymi w naszym Domu Słowa online są kierownicy duchowi, którzy na co dzień współpracują z naszym CFD: księża, osoby konsekrowane, świeccy.

W ROZMÓWNICY służymy spotkaniami na telefon. Mają głównie charakter wsparcia duchowego. Chcemy Wam towarzyszyć w tym delikatnym czasie, w którym szukacie umocnienia, pomocy w rozeznawaniu czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia.

Proszę uważnie zapoznać się z grafikiem pomocy duchowej. Zawiera on informacje:

KTO służy rozmową na telefon,
W jaki sposób można umawiać się na rozmowę telefoniczną.

Uwaga: Rozmowy nie dają możliwości spowiadania się „na telefon”. W Kościele katolickim możliwa jest jedynie spowiedź w bezpośrednim spotkaniu ze spowiadającym kapłanem – czyli „spowiedź uszna”.

ks. Krzysztof Wons SDS
dyrektor CFD w Krakowie

GRAFIK ROZMÓWNICY DUCHOWEGO WSPARCIA (kontakt, godziny na rozmowę w poszczególne dni) wg stanu z dnia 16 listopada 2020 r.: (klik).

 Re: Ksiądz online
Autor: AsiaBB (---.play-internet.pl)
Data:   2021-03-27 22:26

Dominikanie na swoich stronach mają kontakty do braci - można napisać. Polecam zakonników, ja tak znalazłam spowiednika tylko franciszkanina. Ale od pierwszego maila się zaczęło.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: