logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy jest modlitwa o zbawienie?
Autor: Mary (---.static.system77.pl)
Data:   2021-03-22 18:27

Czy jest jakaś modlitwa, którą mogła bym odmawiać za zbawienie moich bliskich i siebie? Nie wszyscy w mojej rodzinie uczęszczają do kościoła, natomiast mam pragnienie modlić się za wierzących i niewierzących w rodzinie, abyśmy mogli się spotkać w wieczności. Czy to realne?
Z Panem Bogiem

 Re: Czy jest modlitwa o zbawienie?
Autor: NT (104.244.72.---)
Data:   2021-03-22 21:03

Modlitwy nie są jak tabletki na dolegliwości. Ale co do nawracania to zdecydowanie różaniec. Święci praktycznie się bez niego nie ruszali. Przed swoim nawróceniem odmówiłem dziesiątki różańców. Nawet nie zauważyłem kiedy, a łaska Boża zaczęła na mnie działać. A właściwie to dopiero zacząłem na nią odpowiadać.

 Re: Czy jest modlitwa o zbawienie?
Autor: Ona (---.146.165.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2021-03-22 21:09

Proponuję "Ojcze nasz". W tej modlitwie jest wszystko.

 Re: Czy jest modlitwa o zbawienie?
Autor: zxc (---.elpos.net)
Data:   2021-04-06 15:25

Prosta modlitwa, swoimi słowami, wypływająca z twojego serca, np.:

Boże ofiaruję Tobie wszystkich a szczególnie w mojej rodzinie, tych którzy nie uczestniczą na mszy św z powodów dla Ciebie znanych. Proszę o umocnienie ich i powrót na drogę prowadzącą zjednoczenia z Bogiem i prowadzącą do zbawienia.

 Re: Czy jest modlitwa o zbawienie?
Autor: mary (---.dsl.bell)
Data:   2021-04-16 21:41

Moja imienniczko, doloze swoje 3 grosze. Sluchalam kilka dni temu ksiedza poslugujacego w hospicjum i mowil ze jest bardzo wazne zeby czlowiek (nawet w mlodym wieku) poprosil o dobra smierc. Kiedy przyjdzie smierc na starosc nawet ta zapomniana modlitwa zostaje wyciagnieta na swiatlo BOze.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: