logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Konsekwencje religijne kłamliwych zeznań sądowych?
Autor: Piotr (---.play-internet.pl)
Data:   2021-04-11 16:21

Mam pytanie na temat mozliwych skutkow falszywych zeznan. Mam na mysli przysiege na Pismo Swiete i Krucyfiks. Obawiam sie sytuacji gdyby zona powtorzyla by te wszystkie podle rzeczy z pozwu cywilnego. Jak rowniez powtorki klamliwych zeznan swiadkow. Dowiedzialem sie iz przed zeznaniami kazdy taka przysiege sklada. Nauczony doswiadczeniem obawiam sie wlasnie brniecia w klamstwa nawet pod taka przysiega uniemozliwi zgromadzenie mocnych dowodow w Sadzie Biskupim. Zona zlamala przysiege malzenska brutalnie wiec przysiega taka moze rowniez byc dla niej tylko formalnoscia. Stad moje pytanie o konsekwencje religijne mozliwych klamliwych zeznan? Dziekuje za odp

 Re: Konsekwencje religijne kłamliwych zeznań sądowych?
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2021-04-28 20:02

Na tytułowe pytanie odpowiedzi znajdziesz tutaj: https://www.teologia.pl/m_k/00-k.htm (krzywoprzysięstwo).

Czy jesteś już po wstępnej rozmowie z adwokatem sądu diecezjalnego? Jeśli nie, przestań wcielać się w jego rolę i nie ustalaj na własną rękę tytułu nieważności małżeństwa ani linii obrony. Wszystkimi swoimi obawami podziel się z adwokatem.

I porzuć tę swoją zapobiegliwość i przebiegłość. Bądź po prostu uczciwy. Zdaj się na Boga i specjalistów od tych spraw.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: