logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ciągle myślę o samobójstwie
Autor: Katarzyna (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2021-04-10 19:59

Wpis przeniesiony z wątku: https://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=330003&t=330003
z-ca moderatora


Ja też nie daję już rady. Ciągle myślę o samobójstwie. Za dużo problemów. Nie mam już sił.

 Re: Ciągle myślę o samobójstwie
Autor: aga (---.static.ip.netia.com.pl)
Data:   2021-04-15 04:36

Oddaj problemy Bogu. Rób tyle ile możesz a resztę zostaw Jemu. Problem w tym, że samobójstwo to nie wyjście tylko pokusa od złego ducha. Po tamtej stronie dopiero może być tragicznie i już bez odwrotu, bez szansy na pomoc, zmianę. Tutaj póki żyjemy jeszcze wszystko może się odmienić i być pięknie. Tutaj mamy szanse. Rezygnować z tego aby trafić w jakieś miejsce gdzie będzie tylko rozpacz i beznadzieja bez końca? Nie warto, za duże ryzyko.

 Re: Ciągle myślę o samobójstwie
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2021-04-15 13:33

Kasiu, idź do lekarza. Myśli samobójcze mogą być objawem depresji. Poszukaj rozwiązania swoich problemów z terapeutą. Dobrze by było też zrobić podstawowe badania, morfologię, magnez i hormony tarczycowe. Czasem zmęczenie i brak sił to prostu brak witamin.

 Re: Ciągle myślę o samobójstwie
Autor: Mariusz (---.17-1.cable.virginm.ne)
Data:   2021-04-15 20:11

Kasiu idź do spowiedzi, powiedz o tym wszystkim Jezusowi w konfesjonale. On ma moc uleczyć Cię.

 Re: Ciągle myślę o samobójstwie
Autor: najmądrzejsza (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2021-04-15 20:58

W takim wypadku mimo to warto w brać magnez. Z wyników krwi nawet jak wyjdzie ci w porządku, to możesz mieć braki w mięśniach.

 Re: Ciągle myślę o samobójstwie
Autor: Marek Piotrowski (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-04-16 23:42

Myśli o samobójstwie opierają się na mniemaniu, że po nim skończą się kłopoty, to, co nas dręczy.
To niestety nieprawda. Piekło jest nieskończenie większym cierpieniem niż jakiekolwiek cierpienie ziemskie, pod wpływem którego niektórzy decydują się na ten krok.

 Re: Ciągle myślę o samobójstwie
Autor: m (---.zbau.f3netze.de)
Data:   2021-04-18 18:40

Musisz z kims porozmawiać. Obecnie jest wiele darmowych konsultacji psychologicznych.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: