logo
Czwartek, 13 maja 2021
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Dlaczego jest tyle cierpienia u mnie?
Autor: Karol (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2021-04-18 18:23

Niech bdzie pochwalona Trjca wita, szcz Boe.

Jest mi okropnie przykro, e Pan Bg mnie zostawi, e mi nie pomaga, e mi utrudnia ycie. Lista moich cierpie si nie koczy. Dlaczego jest tyle cierpienia u mnie? Nie jestem zym czowiekiem. Zrobibym wszystko dla Pana Boga jeli tylko by Pan Bg da mi wszelkie siy do spenienia Jego woli. Czy to nie jest powd do tego, aby Pan Bg zabra u mnie cierpienie?

Re: Dlaczego jest tyle cierpienia u mnie?
Autor: Porada (---.spongebob.nicdex.com)
Data:   2021-04-18 20:47

Wspczuj wszelkim cierpieniom, ale tutaj wida nierozumienie tego, czym jest religia katolicka i tego kim jest Bg i czego od nas wymaga. On nas nie stworzy, aby nam dogadza i ebymy my Jemu za dobrodziejstwa odpacali. Taka mio jest interesowna - to nie jest ani prawdziwa, ani szczera mio, to faszywa mio: mio wasna.
Bg oczekuje, e bdziemy peni Jego Wol, czyli e bdziemy Go kocha na dobre i na ze, nawet w chwilach cierpie. Tak jak Jezus nam pokaza, jak naley kocha. Zosta niesprawiedliwie osdzony na mier i na kadym etapie jego mki on cigle kocha Boga.
My nie yjemy po to, aby tutaj si radowa, prawdziwe szczcie czeka na tych, ktrzy peni Jego wol, a jeli na drodze mamy wiele przeciwnoci, to te przeciwnoci s dla nas szans na zdobycie sobie Jego aski.

Autor: Ona (---.30.20.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2021-04-18 21:15

Zobacz, Chrystus nigdy nikogo nie skrzywdzi, a zgotowalimy Mu straszn mier. A to by jedyny naprawd niewinny Czowiek. w. Pawe pisze, e ma pewien ocie (por. 2 Kor 12,7). Wszyscy Apostoowie dostpili mczestwa (w. Jan jako jedyny nie zgin jako Mczennik). Wielu witych ma potne dowiadczenie cierpienia, zarwno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. ycie chrzecijaskie zawiera w sobie cierpienie. Pytanie, jak je przeywamy. Mona si buntowa, kci z Bogiem, i to jest dobre, o ile jest prawdziwe! Kady przeywa inaczej cierpienie, wane, eby z zaufaniem i szczeroci wpuci do niego Pana. Cierpienie nie zniknie magicznie (chocia Pan moe uczyni cud), ale bdzie atwiej, bo z Panem.

Autor: Danusia (178.219.104.---)
Data:   2021-04-19 21:39

Pierwsze sysz, by Pan Bg utrudnia ycie :(
Karolu, nie potrafisz wytrzyma sam z sob, to we si za robot a wszystko minie i Pan Bg Ci pomoe. Hej!

Autor: N (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-04-19 23:48

Drogi Karolu, pamitaj, e Bg nigdy nie odwrci si od Ciebie, e Bg bdzie dziaa w twoim yciu na tyle, na ile Mu na to pozwolisz. On dziaa w yciu czowieka i w duszy delikatnie, powoli. Cierpienia o ktrych wspominasz pitrz w twoim yciu, nie s niczym innym jak sposobnoci do uwiadomienia sobie pewnych kwestii, ktrych nie zauwaasz. Poprzez cierpienia zarwno te zewntrzne jak i wewntrzne czowiek uczy si pokory, cierpienia daj take moliwo do przeywania ich w cznoci z Chrystusem. Cierpienia s take ask. Zawierz si Panu i z wdzicznoci przyjmuj to co otrzymujesz, moe to s momenty eby si jeszcze bardziej zbliy a wrcz przylgn do Boga, jeden z etapw dojrzewania Twojej wiary. Tak jak do Alicji Lenczewskiej Jezus mwi: Trudnoci s po to, aby je pokonywa trwajc w wierze i jednoci ze Mn, dlatego zaufaj i zawierz Mu caego siebie. Pokj z Tob.

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: