logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy zaprosić ojca na ślub?
Autor: Ania (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-04-21 22:31

Mam pytanie, czy uwazacie ze powinnam zaprosic ojca na slub koscielny. Ojciec nie odzywa sie do mnie od roku, mimo ze nic mu nie zrobilam zlego, nie poklocilismy sie. Po prostu jemu nie zalezy na kontaktach ze mna. Taka sytuacja to juz nie pierwszy raz kiedy nie odzywa sie do mnie tak dlugo.
W zwiazku z tym myslalam czy wyslac mu zaproszenie na slub listem i jego wolna wola czy przyjdzie. Czy lepiej w ogole go nie zapraszac?

 Re: Czy zaprosić ojca na ślub?
Autor: Danusia (178.219.104.---)
Data:   2021-05-03 10:33

Dlaczego masz zmieniać swoje przekonania, które w tym względzie są według mnie właściwe? Zawsze kieruj się miłością, wybaczeniem, zrozumieniem, bo to Twój tato i nie wiesz co przeżywa. Może przechodzi przez jakieś opuszczenie, może chorobę, kryzys. Kochaj go prawdziwie jak córka :) Powodzenia.

 Re: Czy zaprosić ojca na ślub?
Autor: Krystyna (---.elblag.vectranet.pl)
Data:   2021-05-03 13:13

Ślub bierze się raz w życiu, więc nie będzie już możliwości naprawienia błędów typu: niezaproszenie na uroczystość, bo na ten moment coś zgrzyta w relacji. Tym bardziej, że chodzi tutaj o ojca, więc najbliższą osobę. Zdecydowanie mądrością będzie wzniesienie się ponad pretensje, urazy i zaproszenie osobiste ojca na ślub. I nawiązanie z nim kontaktu - już na stałe. Na pewno na dobre to wyjdzie także Tobie.
Nową drogę zaczynamy z błogosławieństwem rodziców, z pokojem w sercu.

 Re: Czy zaprosić ojca na ślub?
Autor: mary (---.dsl.bell)
Data:   2021-05-04 16:32

codziennie modlisz sie
"i odpusc nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom".
Po prostu zapros. A jesli on nie przyjmie zaproszenia to juz jego problem

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: