logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża.
Autor: Marysia (---.centertel.pl)
Data:   2021-05-28 10:49

Jakiś czas temu zaczęłam spotykać się ze znajomym, którego znam dłuższy czas. Lubię go i dobrze mi się spędza z nim czas. Myślałam, że jemu ze mną też i że może przerodzi się to w głębsze uczucie. Znajomy jednak wyznał mi szczerze, że zależy mu tylko na seksie ze mną (nie współżyjemy) i powiedział mi też, że żaden sensowny facet nie zwiąże się ze mną i że mam coś takiego w sobie, że faceci nie czują, że chcą mnie zdobywać. Zrobiło mi się bardzo smutno i przepłakałam tydzień. Myślałam nawet, żeby iść do psychologa, ale szczerze to nie czuję takiej potrzeby. Zastanawiam się co ze mną może być nie tak. Mam 35 lat i nie byłam jeszcze w żadnym związku. Mężczyźni interesują się wyłącznie seksem ze mną. Moje randki często są jednorazowe, czasem kilku razowe, później druga strona traci zainteresowanie. Ogromnie jest mi przykro. Chciałabym mieć męża, rodzinę. Co mogę zmienić nie tak? Mam wiele koleżanek, jestem lubiana, natomiast brakuje mi znajomych mężczyzn. Kiedyś te proporcje były inne, miałam kolegów, a nie miałam koleżanek. Wydaje mi się, że mogę być dość nudną osobą pod takim względem, że nie potrafię ciekawie opowiadać, nie jestem gadatliwa, elokwentna, ale dziewczyny lubią moje towarzystwo. Zawsze dobrze się uczyłam, więc nie jestem jakaś głupia, ale czuję, że nie mam dużo do powiedzenia w towarzystwie. Jestem pewna siebie pod względem wyglądu, ale nie umiem flirtować, kokietować, uwodzić. Traktuję mężczyzn jak kolegów, bo chciałabym, żeby mój partner, mąż był moim przyjacielem. Nie zgadzam się ze zdaniem części kobiet, że to błąd. Może nie umiem się mądrze wypowiadać, że tak odstraszam mężczyzn. Jak myślicie, co może być nie tak? :(

 Tematy Autor  Data
 Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża. nowy Marysia 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża. nowy Mateusz 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża. nowy M. 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża. nowy Anba 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża. nowy Patrycja 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża. nowy mary 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: