logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nieznajomi nic nie zauważą. Jak żyć po błędach?
Autor: Magdalena (---.wicom.pl)
Data:   2021-06-03 22:08

Zostalam skrzywdzona przez faceta, który podał mi tabletke gwaltu, nastepnie zniszczyl mi cialo i twarz. Kto mnie nie zna moze nic nie zauważyć ale ja to wszystko czuje i widze przez co jestem w depresji i nie mam siły zyc. Boje sie, ze to wszystko co sie wydarzyło w moim zyciu jest moja wina bo nie mialam w sercu Boga, nie kochalam siebie przez co tak skonczylam. Zaluje wszystkiego, wszystko zrozumiałam jakie błędy popelnilam ale nie wiem czy potrafie dalej zyc ze soba.

 Re: Nieznajomi nic nie zauważą. Jak żyć po błędach?
Autor: Marta (---.vm31.cable.virginm.)
Data:   2021-06-17 12:55

Droga Magdo, bardzo Ci współczuję tych okropnych przeżyć. To nie była Twoja wina, to wina tego faceta, który Cię wykorzystał. Proszę, nie pozwól, żeby oprócz tego, co wtedy się stało, on miał w dalszym ciągu zły wpływ na Twoje życie. Myślę, że powinnaś się wybrać do psychologa lub do jakiejś ogranizacji zajmującej się pomocą ofiarom przemocy seksualnej. Sama z tego raczej nie wyjdziesz, albo zajmie Ci to znacznie więcej czasu niż jakbyś poszukała profesjonalnej pomocy.

 Re: Nieznajomi nic nie zauważą. Jak żyć po błędach?
Autor: Patrycja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2021-06-20 12:18

Zly dokonal krzywdy i teraz chce dalej ciagnac Cie w dol. Nie daj sie. Okazalas akt skruchy. Teraz jest czas na Spowiedz swieta i bardzo dobrego terapeute chrzescijanskiego. Prosze Cie, nie pozostawiaj sama w domu ze swoimi myslami. Sa siostry zakonne ktore czesto pomagaja w takich przypadkach. Nie pozwol aby zly duch wkradal sie do Twojego umyslu. Zajmij go koncentrowaniem sie na Bogu.

 Re: Nieznajomi nic nie zauważą. Jak żyć po błędach?
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2021-06-21 13:55

Magdaleno, ale Ty, prawdziwa Ty, to nie tylko ciało i twarz. Nie zmienisz tego, co się stało. Wybacz sobie i Twojemu oprawcy. Idź do psychologa, do spowiedzi. Zacznij życie od nowa. W oczach Boga jesteś piękna, bo jesteś Jego dzieckiem i nic tego nie zmieni. On Cię kocha taką, jaką jesteś. Masz wybór: zadręczać się albo odpowiedzieć na Jego miłość.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: