logo
Piątek, 01 lipca 2022
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 Braki w kontaktach, wzorców, niewiedza, strach.
Autor: Tango (109.249.187.---)
Data:   2021-07-05 04:03

Brak logiki u Boga. Podam przykład
Ktoś modli się o żonę, ale ma braki w kontaktach z kobietami i brak tej wiedzy, nie pozwala, nie pomaga w zdobyciu kobiety. np chorobliwa nieśmiałość, strach przed odrzuceniem, poczucie małej wartości, brak wzorców od rodziców,...
Bóg chce pomóc, ale trzeba przecież współpracować z Jego łaską, lecz strach ze się nie posiada naczynia(w/w) na Bożą łaskę powoduje strach żeby współpracować z Bogiem. Lepiej chyba by było gdyby Bóg nie dopuścił do braku doświadczenia z kobietami, Bo wtedy Boża łaska jest marnowana

 Re: Braki w kontaktach, wzorców, niewiedza, strach.
Autor: Joanna (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2021-07-05 18:00

"strach ze się nie posiada naczynia(w/w) na Bożą łaskę"

Tym naczyniem jesteś przecież Ty. A te braki, o których piszesz są takimi jakby pustymi miejscami w tym naczyniu, które właśnie dzięki temu, że są puste, mogą zostać wypełnione Bożą łaską.

Bóg w swoim działaniu nie kieruje się logiką, tylko miłością. I jeśli będzie chciał, to może wypełnić swoją łaską nawet dziurawe naczynie. Co może wydawać się niemożliwe, bo przecież tak na logikę, ta łaska wlewając się do takiego naczynia powinna się wylewać, przeciekać przez te dziury. Ale jeśli te dziury zostaną najpierw "zalane", dotknięte Jego miłością, to potem ta łaska może bez problemu wypełnić to naczynie.

Nie zamartwiaj się na zapas. Po prostu pozwól Mu działać. I nie szukaj w tym logiki, ale skup się na Jego miłości. Spróbuj ją dostrzec.

 Re: Braki w kontaktach, wzorców, niewiedza, strach.
Autor: A2 (---.icpnet.pl)
Data:   2021-07-06 22:07

Mam wrażenie że nie masz powodzenia u kobiet, a przyczyny tego szukasz u Pana Boga. Weź się za siebie, zapisz np. na kurs tańca, tam można spotkać wiele kobiet. Ale i tak ważne jest jaki jesteś, jaki jest Twój styl bycia, także - co posiadasz, na co Cię stać. Modlitwa - ok, ale jeszcze praca nad sobą.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: