logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d.
Autor: ania (---.pool213-77-240.dynamic.orange.es)
Data:   2021-10-12 18:58

Jestem w Twoim wieku. Uważam, że większości mężczyzn chodzi o jedno. Są pojedyncze przypadki głęboko wierzących i wartościowych mężczyzn, ale żadnego takiego nie poznałam, a wszystkie wakacje w życiu spędziłam na rekolekcjach i pielgrzymkach. Moje koleżanki znalazły tam mężów, ja nie. Ja swojego poznałam przypadkiem. Prawda jest taka, że jemu tez na początku chodziło tylko o seks. Tylko, ze go nie dostał, bo postawiłam swoje granice. Nie był głęboko wierzący, ale jest wartościowym człowiekiem, bo zaakceptował moją decyzję, poczekał i po pół roku się oświadczył.

Najważniejsze, abyś była sobą. Nie udawała nikogo. Z tego co napisałaś, nie wydajesz się być nudna. A jeśli tak o sobie myślisz, skupiaj się nad tym co lubisz robić, poszukaj hobby i pasji. Problemem "dziewic" jest to, że bardzo skupiają się na seksie i swoim dziewictwie, szukają winy w sobie jeśli chłopak tego nie rozumie, bądź obwiniają jego, że myśli tylko o jednym... Są tysiące tematów na które można rozmawiać, tysiące rzeczy, które można razem robić.. Ja o poczekaniu z seksem do ślubu powiedziałam RAZ, później nie wracałam do tego tematu, a jak chłopak próbował to konsekwentnie go zmieniłam... tu nie ma o czym rozmawiać, ani o czym dyskutować. Jak by Ci kazal wytatuować jakiś gigantyczny obrazek na czole to też byś się nad tym zastanawiała, rozmyslała, analizowała i przejmowała się jego opinią??

 Tematy Autor  Data
 Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Marysia 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Hanna 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Marysia 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Marysia 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Hanna 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Bea 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy ania 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy komputer zapomiał 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: