logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Potrzebuję cudu powrotu do Boga.
Autor: jagoda (195.136.136.---)
Data:   2021-10-31 15:57

Nie potrafię powrócić. Jestem oddalona od Boga bo zgrzeszyłam przeciw Duchowi. Stałam się zatwardziała na grzechy. Może już nawet odpadłam od Boga całkowicie. Czy Bóg może uczynić cud aby mnie znów do siebie przygarnąć? Czuje ogromny niepokój związany chyba z tym moim oddaleniem od Boga. Boję się, że czeka mnie już tylko piekło. Jestem w rozpaczy.

 Re: Potrzebuję cudu powrotu do Boga.
Autor: Kalina (---.acn.waw.pl)
Data:   2021-11-01 04:28

Jagoda, słyszałaś o Sakramencie pokuty i pojednania?
Dla przypomnienia:
https://www.google.pl/search?q=Bo%C5%BCe+mi%C5%82osierdzie+w+sakramencie+pokuty+i+pojednania&ie=UTF-8&oe=
Proś Ducha Świętego o głęboki rachunek sumienia (klik) i módl się o ufność w Boże miłosierdzie.


 Re: Potrzebuję cudu powrotu do Boga.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2021-11-01 10:32

Bóg szanuje Twoją wolność. Niemniej nie przestaje Cię wołać. Teraz Ty masz zrobić krok w Jego stronę.
Gdybyś popełniła grzech przeciwko Duchowi Świętemu, to byś nie chciała wrócić do Boga.

 Re: Potrzebuję cudu powrotu do Boga.
Autor: A (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2021-11-02 21:12

Jagodo, a pamiętasz odpowiedzi z wcześniejszych Twoich wątków? Bo to przecież nie pierwszy Twój wpis w tym temacie. Czy jest sens zakładać kolejne wątki i pytać o to samo, skoro odpowiedzi będą te same? Tylko sęk w tym, że Ty nie chcesz w nie uwierzyć i ich przyjąć. Podobnie jak nie potrafisz uwierzyć w to, że Bóg Cię bardzo kocha i w każdej chwili na Ciebie czeka. Zawsze możesz do Niego wrócić - przez spowiedź. Ile już takich odpowiedzi słyszałaś? I ile jeszcze potrzebujesz usłyszeć, żeby w to uwierzyć? On Cię naprawdę bardzo kocha. Patrzy na Ciebie z miłością. Zawsze. Nigdy inaczej. A ktoś, kto popełnił grzech przeciw Duchowi Świętemu nie ma takich wątpliwości jak Ty. W ogóle się nad tym nie zastanawia, bo nie chce wrócić do Boga. A Ty chcesz. Tylko wmawiasz sobie, że jest inaczej. A On czeka, żeby Cię przytulić. Pozwól Mu na to. Zostaw w końcu ten "grzech", a spróbuj dostrzec Boga, który stoi obok i uśmiecha się do Ciebie chcąc Cię wziąć w ramiona. Tak właśnie jak piszesz - przygarnąć, przytulić. Pozwól Mu na to.

 Re: Potrzebuję cudu powrotu do Boga.
Autor: Khat (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2021-11-06 14:50

Jagoda, Ty sama nie umiesz przebaczyć sobie grzechu. Ale Bóg ma o wiele większe możliwości zarówno miłości, jak i przebaczenia. Nasze ludzkie miłosierdzie nie jest w stanie się z tym równać. Swój brak przebaczenia przyjmij jako własny krzyż, ale nie ograniczaj Boga, który może znacznie więcej niż człowiek.

 Re: Potrzebuję cudu powrotu do Boga.
Autor: nowy (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-11-06 17:55

Jagoda,
może powinnaś poczytać "Dzienniczek" św. Faustyny?
Wydaje mi się, że zawiera on przesłanie Pana Jezusa dla takich dusz jak Twoja.
pozdrawiam

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: