logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy Pan Bóg może naprawić konsekwencje moich grzechów?
Autor: Karol (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2021-11-22 16:36

Niech będzie uwielbiona Trójca Święta, szczęść Boże,

Mam tematy do rozmowy z Bogiem, na które mogę łatwo bez problemu porozmawiać, ale nie wiem jak łatwo rozmawiać o miłości Boga i miłości bliźniego.
To są tematy, które chciałbym z Bogiem poruszyć każdego ranka, ale nie wiem od czego zacząć, żeby ta rozmowa o tych dwóch rodzajach miłości szła mi gładko, nie o to mi chodzi, że nie przyłożę się do tej rozmowy tylko nie wiem w jaki sposób zacząć tę rozmowę na te tematy, bo czuję w swoim sercu blokadę i nic nie potrafię powiedzieć na te tematy.

Chciałbym modlić do Ducha Świętego o miłość i radość dla mnie i bliźnich. Czy są jeszcze inne intencje które powinienem się modlić do Ducha Świętego? Czy mam się modlić do Ducha Świętego, aby prowadził mnie w życiu czy jednak mam o to prosić mojego Anioła Stróża?

Jak rozmawiać z Bogiem o miłości? Modlitwa do Ducha Świętego. Modlitwa o naprawienie moich.

Czy Pan Bóg chciałby i potrafiłby naprawić konsekwencje moich grzechów, które ja nie potrafię naprawić?

 Re: Czy Pan Bóg może naprawić konsekwencje moich grzechów?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2021-11-22 17:57

Bóg potrafi wszystko dobre, ale niekoniecznie chce i musi "naprawić konsekwencje moich grzechów". Konsekwencje ponoszą ludzie. Inni i Ty.
Pan Bóg, zauważ, zwykle nie odwołuje skutków plotek, nie przywraca do życia tych, których ktoś zabił, nie prostuje naszych kłamstw, nie oddaje rzeczy, które zniszczyliśmy lub ukradliśmy, słowem: zwykle nie wygładza sytuacji zewnętrznej.
To my możemy coś naprawić albo niestety, żyć do końca ze świadomością, że przebaczenie i rozgrzeszenie uzyskać można, próbować świadczyć innym dobro można, jakoś zadośćuczynić można, ale pewnych konsekwencji grzechu absolutnie się nie odwoła, czasu nie cofnie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: