logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy to możliwe, że usłyszałem Boga?
Autor: Krystian (---.static.espol.com.pl)
Data:   2021-11-30 13:37

Witam drodzy forumowicze. Piszę, ponieważ nie daje mi spokoju to, czego doświadczyłem wczoraj (tj. 29 listopada) późnym wieczorem. Leżąc już w łóżku i przygotowując się do snu, spośród ciszy w mojej głowie dał się usłyszeć głos. Był zwykły, ale jednocześnie pełen czegoś, czego nie umiem opisać.

Za pierwszym razem usłyszałem: "Niech Matka w Niebie zlituje się nad tobą".

Po chwili głos ponownie się odezwał i usłyszałem: "Przemierzasz drogę, którą wcześniej nie szedł żaden biskup".

Od razu zaznaczam, że ja nie jestem biskupem, ani w żadnym sensie duchownym. W gruncie rzeczy od bardzo dawna nie praktykuję modlitwy, nie chodzę do kościoła itp. Co prawda interesuję się Kościołem, jego historią i lubię słuchać pieśni liturgicznych itp. Kiedyś, kiedy byłem młodszy, byłem dość mocno zżyty z wiarą, ale później się mocno od niej oddaliłem. Czy Bóg chciał mi coś przekazać, wezwać do nawrócenia? Osobiście po tych słowach się przeżegnałem i długo próbowałem rozszyfrować ich znaczenie, szczególnie sens tej drugiej wypowiedzi. Może na forum ktoś będzie umiał mi pomóc. Z góry Wam dziękuję.

 Tematy Autor  Data
 Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy Krystian 
  Re: Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy nowy 
  Re: Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy Hanna 
  Re: Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy Aneta 
  Re: Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy Danusia 
  Re: Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy Krystian 
  Re: Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy Marta 
  Re: Czy to możliwe, że usłyszałem Boga? nowy A2 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: