logo
Sobota, 20 sierpnia 2022
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony

Praca moich marzeń - projektant samochodów.
Autor: Sfrustrowany (---.146.236.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2021-12-20 15:09

Prosiłem wiele razy o pomoc w znalezieniu odpowiedniej dla mnie pracy bo ta co mam i takie zawsze mialem nie nawidze, jest ciężka, małe zarobki nie rozwojowa, czuje ze mijam się z powołaniem. Kiedy tu jestem nie nie siły pracowac, jestem wyczerpany, wypalony, jedynie zlosc mi dokucza, kopie, rzucam, wyzywam się, niszczę. Nie wiem co bym chciał robic w życiu, może coś jak praca marzen nie wiem może projektant samochodów, może kierowca wyścigowy nie wiem co bym chcial robic nie wiem co od zawsze mnie interesowały samochody ale nie mechanika. Mam już prawie 40 lat i czuję zlosc i żal kiedy ide do roboty bo nie pracy. Modlilem się wiele razy już o pomoc w znalezieniu pracy tej odpowiedniej, powołania, znalezienia właściwego miejsca w tym zyciu i nic a tylko czuje wiele złości, żalu i gniewu. A jak czytam takie artykuły w których ludzie opisują jak to im Bog pomógł to czuje jeszcze wiekasza zlosc ze mi nie pomógł pomimo tyłu próśb, modlitw, pobożności. Nic na to nie poradzę ze nie potrafie serca otworzyć jesli o to chodzi, próbowałem wszelkiego rodzaju pomocy i nawet terapeutka była wszystko na nic.

Tematy Autor  Data
 Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Sfrustrowany 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Emi. 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Pytanie 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Estera 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Mateusz 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy E. 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy A. 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Sfrustrowany 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: