logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak cieszyć się doczesnością?
Autor: R (---.play-internet.pl)
Data:   2022-01-11 00:50

Witaj Anno, zaciekawił mnie twój wpis bo mam podobne myśli jak Ty. Mianowicie też często myśle, a nawet mam nadzieję że Pan już niedługo przyjdzie po nas.
Kiedyś myslałam że jak juz uporzadkuję swoje życie, "całkowicie" się nawróce, to juz bedzie zawsze wszystko dobrze w zyciu, nigdy nie będę popełniać dużych błędów, moich bliskich nie spotka nic złego. Nagle jednak zrozumiałam, że na tym świecie nigdy nie będzie pełni szczęścia, spokoju, harmonii. Tu zawsze będzie raz słońce, raz deszcz. Kiedy świeci słońce w moim życiu, ze spokojem czekam bo wiem że za chwilę znowu zacznie się walka. Kiedy jest cierpienie, także czekam ze spokojem bo wiem że w końcu nadejdzie słońce. I tak w kółko. A kiedy nie rozumiem już nic - opieram się ślepo na świętych, przecież oni byli mądrzejsi ode mnie i ufali tak bardzo Bogu i kochali Go, więc i ja powinnam, i idę ślepo za nimi.
Jakby nie było, Bóg jest naprawdę miłością samą w co bardzo wierzę i jeśli postanowił że najpierw mamy przejść przez to życie aby dojść do Niego, to widocznie to jest dla nas najlepsza droga. Nie martw się, choć wydaje się nam że życie tak długo trwa, to jednak szybko przeminie i bedziemy w domu Ojca.
Co mi jeszcze pomaga: wyjawienie wszystkich moich udręk, niepewności, trudności w konfesjonale na spowiedzi. Przed każdą spowiedzią pomódl się gorąco, zeby Bóg przez usta tego kapłana powiedział ci to co On chce, zeby ci pomógł w tym twoim problemie. Pomódl się za siebie i za tego kapłana, który bedzie cię spowiadał. Zawsze taka spowiedź ratuje mi życie, muszę też potem postępować według wskazówek spowiednika, inaczej marnowałabym te łaski.
Staraj się także oddawać wszystko Bogu na modlitwie, przecież Ojciec twój najlepiej wie czego Ci potrzeba i jak Ci pomóc, staraj się mieć żywą relację z Panem Jezusem, On Ci pomoże we właściwy sposób cieszyć się tym życiem, ktore Ci dał.
I nie martw się zbytnio. Bedą chwile radości ale i też smutku, bo nie ma na tym świecie człowieka, który by odczuwał już tylko radość. Ważne aby wszystko ze spokojem przeżywać w Panu.
Pozdrawiam Cię serdecznie (:
Z Panem Bogiem

 Tematy Autor  Data
 Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy nowy 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Kalina 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Magdalena 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Hanna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy R 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Joanna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy B. 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 2 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Mateusz 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Joanna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Hanna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Hanna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Estera 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Jasna 
  Re: Jak cieszyć się doczesnością? nowy Anna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: