logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy Anioł Stróż słyszy moje myśli?
Autor: Karol (---.interka.pl)
Data:   2022-01-09 12:06

Niech będzie uwielbiona Trójca Święta, szczęść Boże,

Jeśli Anioł Stróż spełnia moje prośby które wypowiadam do niego w myślach to czy mam prawo twierdzić, że słyszy moje myśli?

Dziękuję za odpowiedzi, Miłego dnia, wieczoru, nocy. Pozdrawiam.

 Re: Czy Anioł Stróż słyszy moje myśli?
Autor: Maciek (212.180.176.---)
Data:   2022-01-11 14:31

Uczestniczyłem ostatnio w rekolekcjach prowadzonych przez księdza michalitę - specjalistę od aniołów, który powiedział, że Anioł Stróż słyszy tylko te myśli, którymi się do niego zwracamy. Poza tym aniołowie nie mają wglądu w nasze myśli. Mogą nas obserwować, domyślać się, ale nie mają "wglądu" w to o czym myślimy.

 Re: Czy Anioł Stróż słyszy moje myśli?
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2022-01-11 17:03

Nie wiadomo. Ale jeśli szatan
/.../

Forowicze piszą np. tutaj: (klik).
moderator

 Re: Czy Anioł Stróż słyszy moje myśli?
Autor: W (---.6.166.150.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2022-01-16 23:13

Z moich przemyśleń (z góry zaznaczam, by nie traktować tego jako "prawdy objawionej" - to tylko przemyślenia, co do których mogę się mylić) - ludzie potrafią, przy pomocy urządzeń technicznych, badać aktywność mózgu. Oznaczałoby to, że hipotetycznie, człowiek posiadający bardzo skomplikowany i dokładny przyrząd (znacznie przekraczający aktualny poziom technologiczny), byłby w stanie, w ograniczony sposób, przewidywać myśli człowieka na którym taki przyrząd zostałby zastosowany - choć to nadal byłaby forma zgadywania.
Z tego co rozumiem, istoty duchowe znają biologiczny stan człowiek (i nie potrzebują do tego urządzeń).
Ergo - hipotetycznie jest możliwe bardzo dokładne zgadywanie myśli, nawet słów lub zdań (jeśli przyjąć, że pakiet komórek aktywuje się wypowiadając daną literę, liczbę, zdanie, to na podstawie obserwacji, które komórki aktywują się jedna za drugą, hipotetycznie można sklecić pełne zdania).
ALE - należy odróżnić to co jest myślami w umyśle (jako biologicznym, materialnym organie), a myślami w duchu (uogólniając, płynącymi z serca tj. duszy) - to byłaby ta część "zakryta".

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: