logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego jestem krzyżem dla wielu ludzi?
Autor: Ann (---.146.41.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2022-01-09 11:50

Jestem słabym pracownikiem, przełożeni i współpracownicy cały czas się na mnie denerwują, bo robię mało i nie potrafię robić więcej (pracuje w zakładzie produkcyjnym). Bardzo proszę o modlitwę...

 Re: Dlaczego jestem krzyżem dla wielu ludzi?
Autor: Andrzej (---.centertel.pl)
Data:   2022-01-13 10:43

Dziękuj że masz prace. Widzę pozytywy, że sytuacji w pracy nie zwalasz winy na innych.

 Re: Dlaczego jestem krzyżem dla wielu ludzi?
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2022-01-13 11:14

Wszyscy jesteśmy dla siebie wzajemnie krzyżami, tak po prostu jest. Oczywiście pomodlę się za Ciebie, a także za Twoich przełożonych. Ich obowiązkiem jest wspierać pracowników w dobrym wykonywaniu pracy, motywować, w razie potrzeby kierować na szkolenie. Rozumiem, że Twoi przełożeni dokładają w tym względzie odpowiednich starań?

 Re: Dlaczego jestem krzyżem dla wielu ludzi?
Autor: HalinaMR (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2022-01-17 16:17

Ann, chcę zwrócić uwagę na inny aspekt tej sytuacji. Trudno powiedzieć, czy rzeczywiście kiepsko pracujesz, czy przełożeni tylko tak mówią, bo chcą z Ciebie "wycisnąć" więcej.

Miałam w życiu różnych przełożonych. Pomimo tego, że nie zmieniałam często zakładów pracy. Jedni, gdy chcieli mnie dociążyć, chwalili i dawali nagrody. Inni - krytykowali, cięli nagrody.

Współczuję młodym, którzy nie urodzili się w bogatych rodzinach. Ludzi pracy wymienia się niczym rękawiczki, niekiedy zastępuje sztuczną inteligencją. Kadra kierująca daje sobie podwyżki rzędu 1 000,00 zł.- 10 000,00 zł. a tym, którzy na nich pracują żałuje podwyżek po 200.00 zł.- 500,00 zł.

W takich czasach przyszło nam żyć...

 Re: Dlaczego jestem krzyżem dla wielu ludzi?
Autor: Justyna (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2022-01-19 12:09

Ann jestem pewna że jesteś świetną babką i fajnym człowiekiem, niczyim krzyżem. Proszę natychmiast oddaj Jezusowi te myśli, nie dołuj się nimi.
Modlitwę masz zapewnioną. Pozdrawiam.

 Re: Dlaczego jestem krzyżem dla wielu ludzi?
Autor: antonima (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2022-01-19 21:09

A myślałaś co zrobić, żeby być lepszym pracownikiem? Modlitwa modlitwą, ale działać tez trzeba. Nie zgadzam się, ze na pewno to oczekiwania przełożonych są zawyżone. Może rzeczywiście idzie Ci gorzej niż innym, ludzie muszą po Tobie poprawiać, tracą czas i sami mają przez to więcej pracy.

Jeżeli oczekiwania wobec Ciebie nie są dla Ciebie jasne, to zapytaj o nie - może doszło do nieporozumienia, bo Ty robisz jedno, a szefostwo oczekuje czegoś innego. Jeśli uważasz, ze nie otrzymałaś odpowiedniego przeszkolenia, poproś o nie albo zorientuj się, czy sama możesz jakoś je sobie zorganizować.

Mam doświadczenia i jako pracownica, i jako szefowa; i jako osoba chwalona, i jako taka krytykowana za niewystarczające wyniki. To rzadko jest czarno-białe. Ale na pewno samej można spróbować coś z tym zrobić, i nie mówię tu o modlitwie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: