logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Po czym poznać, że zrobiłam sobie z męża 'bożka'?
Autor: Monika (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2022-04-11 19:21

Po czym pozna , że zrobiłam sobie z męża "bożka" i jeśli rzeczywiście tak jest, to jak to zmienić?

 Re: Po czym poznać, że zrobiłam sobie z męża 'bożka'?
Autor: Jola (---.centertel.pl)
Data:   2022-04-26 18:22

Jeśli go uwielbiasz, jesteś nim "odurzona", całe Twoje życie i myśli kręcą się wokół niego i tego, czym go zadowolić, a zapominasz o sobie, nie masz własnych zainteresowań, celów, zajęć. A przede wszystkim wtedy, gdy również stawiasz go przed Bogiem, praktykami religijnymi lub przyjmujesz/akceptujesz jego (ewentualną) krytykę Boga, czy Kościoła.

 Re: Po czym poznać, że zrobiłam sobie z męża 'bożka'?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2022-04-27 21:43

Moniko,


>To jak to zmienić ?<

Na pierwszym miejscu postawić przede wszystkim Pana Boga.

Bóg, Honor i Ojczyzna to również bardzo dobra hierarchia, wręcz znakomita.

Ludzie mają zachwianą hierarchię, niestety, i potrafią zrobić sobie różnych bożków: jak np. kariera, dzieci, przyjaciółka etc. - lista jest długa...

 Re: Po czym poznać, że zrobiłam sobie z męża 'bożka'?
Autor: maryla (---.dsl.b)
Data:   2022-04-28 04:21

jak zmienic? Po prostu traktuj Boga tak jak na to zasluguje czyli na pierwszym miejscu a na drugim meza. Nieznana jest sytuacja w jaki sposob maz stal sie wazniejszy od Boga, oboje jestescie wierzacy i byliscie wierzacy a teraz jemu odbilo i nie potrzebuje Boga? Pamietaj o hierarchii waznosci i maz musi wiedziec ze jest nastepny po Bogu.

 Re: Po czym poznać, że zrobiłam sobie z męża 'bożka'?
Autor: Lola (---.pool213-77-240.dynamic.orange.es)
Data:   2022-05-17 10:57

Kochaj bliźniego swego jak siebie samego. Zaniedbujesz siebie i Twoje relacje z Bogiem dla męża? Stawiasz jego potrzeby na równi z Twoimi, czy wyżej? Gdybyście się rozstali straciłabyś sens życia?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: