logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana.
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2022-05-04 01:27

7 miesięcy temu pisałam tu o kilkuletniej znajomości na odległość z Panem, podczas gdy ja po rozwodzie i w małżeństwie sakramentalnym: (klik). Któryś raz z kolei zerwałam tę znajomość. Doszłam już do ściany, wyczerpana jestem tym wszystkim, zagubiłam się i wyniszczyłam.
Bo chociaż widywania się, ani fizycznego kontaktu nie było, to jednak moje uczucia i niemożność okazania ich, głównie z racji, że Pan nie chciał realnego kontaktu (jednocześnie inicjując codzienne telefony i jakby podkręcając moje emocje, sycił się nimi), wszystko to sprawiało, że czułam się w jego oczach jak trędowata, jak ktoś gorszej kategorii (nie zasługujący nawet na kontakt realny, jak inni znajomi) i wpędziła mnie ta sytuacja we frustrację, depresję i rozpacz, a z drugiej strony w poczucie winy, że tak czuję i pragnę (w kontekście zasad wiary) i wprowadziło zamęt do mojej głowy i duszy.
A tak po ludzku, jestem strasznie samotna, od zawsze bez znajomych (fobia społeczna, niska samoocena), nieszczęśliwa, żyję w lęku i cierpieniu wewnętrznym, zrezygnowana, a teraz czuję się stara i przegrana.
Czy dobrze zrobiłam, pozbawiając się "obecności" (wprawdzie tylko wirtualnej) jedynej zainteresowanej mną osoby? Jestem smutna i tęsknię. Może mogłam pozostać z nim na poziomie niezobowiązującej znajomości, takiej tylko do pogadania przez telefon i tyle? Już sama nie wiem co gorsze, samotność, czy takie nie-wiadomo-co, gdzie męczyłam się bardzo i niszczył mnie ten marazm w relacji :(
Proszę o pomoc, modlitwy w mojej intencji. Dziękuję.

 Tematy Autor  Data
 Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Bea 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Karolina 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Dorota 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy patrycja 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Danusia 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Estera 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Ζ 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Bea 
  Re: Samotna, nieszczęśliwa, zrezygnowana, czuję się stara i przegrana. nowy Era 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: