logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak zadośćuczynić rodzicom?
Autor: Karol (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2022-07-24 16:40

Niech będzie uwielbiona Trójca Święta, szczęść Boże!

Jak szanować rodziców w sytuacji kiedy dużo złego im zrobiłem? Chciałbym im jakoś to zadośćuczynić, ale nie wiem jak. Tata nie żyje, a mama jeszcze żyje. Jestem już dorosłym dzieckiem moich rodziców. Wiem, że tacie jest potrzebna modlitwa, ale nie wiem jak zadoścuczynić mamie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!

 Re: Jak zadośćuczynić rodzicom?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2022-07-24 18:24

Sorry, Karolu, ale nie znamy Twojej mamy, nie wiemy, czego potrzebuje, nie wiemy, co ją ucieszy, co jej pomoże, czego jej brak (także z Twojej strony) i nie wiemy, co jest do naprawienia. To Ty odpowiedz sobie na te pytania, zapisz odpowiedzi w krótkich punktach i systematycznie realizuj.

 Re: Jak zadośćuczynić rodzicom?
Autor: Marta (---.vm31.cable.virginm.)
Data:   2022-07-24 23:34

Może zapytaj Mamę?

 Re: Jak zadośćuczynić rodzicom?
Autor: Karol (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2022-08-06 12:58

Dziękuję za opublikowanie tego posta na forum i dziękuję za odpowiedzi!

 Re: Jak zadośćuczynić rodzicom?
Autor: Dina (---.8.240.50.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-08-22 23:46

Może nowenna w intencji taty? Tobie na pewno będzie lżej na sumieniu. Mamy nie znamy, ale myślę, że szczera rozmowa, z przeprosinami, przyznaniem się do błędu i wypowiedzeniem wprost i konkretnie za co żałujesz będzie bardzo przełomowa i da dobry początek do dalszych działań. Na koniec zapytaj jakiej pomocy oczekuje i czy chciałaby żebyś był w jej życiu. Nie znam Twojej mamy, ale dużo starszych osób marzy, żeby ktoś przy nich po prostu był. Porozmawiał, wysłuchał, raz na jakiś czas wziął na spacer. Takie Spędzanie czasu. Przy okazji można coś w domu pomóc.

 Re: Jak zadośćuczynić rodzicom?
Autor: Anx (---.centertel.pl)
Data:   2022-09-19 19:29

Po prostu żyj i bądź dla niej dobry. Nie zajeżdżaj się w głowie z powodu dawnych grzechów. Najważniejsze, że wyciągnąłeś wnioski i zmieniłeś swoje życie. Przeproś i cieszcie się swoim towarzystwem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: