logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Płaczę jak dziecko
Autor: Sylwia (30 l.) (---.dynamic-2-waw-k-4-1-0.vectranet.pl)
Data:   2022-08-19 21:36

Moim głównym problemem jest to, że często zdarza mi się płakać tak, jak niegdyś dzieci płakały z powodu braku dobranocki. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że w tym roku skończyłam 30 lat i jest mi po prostu głupio z powodu wieku. Dzieje się tak zwłaszcza przy rozstaniach z przyjaciółką. Chociaż znamy się ponad 6 lat, widujemy się bardzo rzadko. W tym miesiącu widzialam ją tylko 3 razy. Każde rozstanie kończy się dla mnie totalnym załamaniem i płaczem. Ona, gdy to widzi, mówi, że jak będę płakać, to nie będę do niej zapraszana. Tylko ze właśnie ja płaczę głównie z tego powodu, że widuję ją rzadko i boję się, że ją stracę. Naprawdę długo walczyłam o tą przyjaźń: przyjaciół plci męskiej mam sporo, a ona jest jedyną kobietą, z którą mam stały kontakt i która mnie wspiera. W dzieciństwie brakowało mi najbardziej siostry i zawsze o niej marzyłam, zresztą też z matką też miałam słaby kontakt (niestety już nie żyje). Być może trzeba byłoby pójść na terapię, ale w najbliższej okolicy nie ma terapeutów na NFZ, a na większe wydatki mnie nie stać. Co robić?

 Tematy Autor  Data
 Płaczę jak dziecko nowy Sylwia (30 l.) 
  Re: Płaczę jak dziecko nowy Estera 
  Re: Płaczę jak dziecko nowy Jola 
  Re: Płaczę jak dziecko nowy Hanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: