logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Miłość. Wykręcałam się od spotkania różnymi wymówkami.
Autor: Sara (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2022-10-28 21:23

Witam. Dwa miesiące temu poznałam mężczyznę na portalu randkowym. Bardzo dobrze nam się ze sobą pisało, Chłopak był dokładnie taki o jakim zawsze marzyłam - zarówno z charakteru jak i z wyglądu. Podczas rozmów kilkakrotnie nalegał na spotkanie. Jestem osobą o niskim poczuciu własnej wartości więc wykręcałam się od spotkania różnymi wymówkami. Jeszcze przez kilka dni pisaliśmy. Niestety on chyba pomyślał, że nie jestem nim zainteresowana i przestał się odzywać. Wczoraj dodał zdjęcie na portalu społecznościowym gdzie oznaczył inną dziewczynę, jednak na zdjęciu jest sam więc nie do końca wiem czy są parą. Nie umiem o nim zapomnieć, próbuję czymś zająć myśli lecz potrafię kilkukrotnie przeglądać jego profile w mediach społecznościowych i co chwilę zerkam czy jednak się do mnie odezwał. Czy jest jakikolwiek sens aby modlić się o odnowienie kontaktu i naprawę relacji? Może jednak mam prosić Boga o to abym o nim zapomniała? Dodam jeszcze, że już ponad 4 lata modlę się o dobrego męża. Bardzo proszę o pomoc.

 Re: Miłość. Wykręcałam się od spotkania różnymi wymówkami.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2022-11-14 23:34

Modlisz się o męża i nie pozwalasz na spotkanie z osobą, którą poznałaś i która Ci się podoba. Gdzie tu jest spójność?
Oczywiście nie wiem tego na 100%, ale nie wykluczajmy, że pojawienie się tego czy innego mężczyzny było propozycją od Pana Boga. Przynajmniej: dopuszczoną szansą. Może właśnie odtrąconą.

Pewnie nie to chcesz przeczytać, ale Pan Bóg nie żyje zamiast nas. Ani za nas.
Nie napisze za mnie tekstu, nie wychowa dzieci, nie umyje naczyń, nie podtrzyma mojej przyjaźni z osobą, o której teraz pomyślałam - to ja powinnam wszystko to zrobić. Z Bożą pomocą, ale ja, nie Pan. Nasze życie w ogromnej mierze zależy od nas. Twoje życie - od Ciebie.
Zamiast modlić się jedynie o odnowienie kontaktu, spróbuj go odnowić. Ty. Nie "samo". Nie zrzucaj tego na Pana Boga. Pomodlić się owszem, można, ale pomodlić się i tylko czekać na ruch drugiej, wytrwale zniechęcanej strony - nie widzę sensu. Dlaczego to mężczyzna ma się odezwać, skoro to Ty nie chciałaś się spotykać, wykręcałaś się i to nie jeden raz?

Bierzmy się do roboty.

 Re: Miłość. Wykręcałam się od spotkania różnymi wymówkami.
Autor: Akittm (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2022-11-17 19:04

Sama do niego napisz.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: