logo
Wtorek, 29 listopada 2022
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony

Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: kuba9131 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2022-11-02 16:09

Nie nadaje si do niczego? Czemu nie mogem inaczej zosta stworzony, jestem nieudacznikiem yciowym, czy Bg nie popeni bdu?

Re: Dlaczego jestem totalnie do niczego?
Autor: Ja2 (---.10.75.111.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-11-22 00:44

Znowu masz doa?
Do niczego? E tam. Po prostu ci nie wierz. To skd wiesz jak tu do nas napisa?
Inaczej stworzony? To znaczy jak, bez seksu rodzicw?
Nieudacznik yciowy? Gdyby ty wiedzia ile osb myli o sobie tak samo...
Bg popeni bd? Nie, bdy popeniaj tylko ludzie. Twoim bdem jest to, e szukasz pomocy na forum, gdzie my sobie tylko moemy popisa. A tu trzeba do specjalisty, ktry si na tym zna,

Wiem, znw napiszesz: "Nie wierz w to eby terapia np. u psychologa co dawaa. Po drugie do psychologa chodz ludzie z duymi problemami a nie bahostkami." (jeden z poprzednich wtkw)

Tylko dlaczego mamy ci traktowa powanie, skoro twoim problemem nie jest nic wanego tylko jaka bahostka? Skoro to jakie gupstwo, to po co nam co chwila zawracasz gow? Nie lekcewa ci tylko wanie traktuj powanie. Wierz w to co piszesz. Jeli jednak zabolao, no to moe jednak to nie bahostka? A wtedy - dobrze wiesz gdzie masz szuka.

Autor: Adamus (---.24.119.136.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-11-22 10:33

Mam podobnie jak ty. Ale powiem Ci wiecej. Jak zdrowie masz to jest najwaniejsze. Bo bez tego ani rusz.

Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2022-11-22 14:03

Nie marnuj talentw.

Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2022-11-22 16:09

ID. NA. TERAPI.
Ile ju czasu zamieszczasz swoje posty, a odpowiedzi s cigle te same? Gdyby nas posucha rok temu, cz problemw ju by mia przepracowane. A tak krcisz si w kko. Twj wybr. Tylko jeli Ty nic w swoim yciu nie zmienisz, to nic si w nim nie zmieni.

Autor: Adamus (---.24.119.136.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-11-22 20:05

Akurat s sytuacj na ktre czowiek nie ma wpywu mam na mysli zdrowie. A ja tutaj zamieszczam nie w celu obraania jak co, tylko napisaem e mam podobnie ;). A psycholog jak najbardziej. Ale zdaje sobie spraw, e to forum nie jest od dyskusji.

Autor: Marta (---.vm31.cable.virginm.)
Data:   2022-11-22 23:35

Jeste biedny i nieszczliwy nie dlatego, e Bg tak chcia, ale dlatego, e twoi rodzice wpoili ci, e tak musi by. (Henry Ford)

Autor: kuba9131 (---.v37.interkam.pl)
Data:   2022-11-23 17:38

@Marta
Nikt z rodzicw mi niczego nie wmawia. To obserwacja samego siebie.

Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2022-11-23 22:22

kuba 9131,

A po co siebie nieustannie obserwujesz? Przerwij ogldziny na jaki czas.

Myl, ze wydajesz nieprawdziwe sdy, bo skd wiesz, ze jeste 'totalnie do niczego"? Chyba co sobie niepotrzebnie wymylie i wmwie. Jeste taki, jaki jeste i moe potrzeba Ci wikszej odwagi we wasne siy. Pro o to Pana.
Z Bo pomoc pokonasz wszelkie problemy.

Autor: Marta (---.vm31.cable.virginm.)
Data:   2022-11-24 02:03

W tym cytacie jest napisane „wpoili”, a nie „wmwili”. Wic niekoniecznie by to werbalny przekaz, ale fakt, e masz gboko zakodowane to yciowe nieudacznictwo i uwaasz, e to Pan Bg Ci tak urzdzi. Pewnie, mona i tak, tak jest wygodnie :)

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: