logo
Wtorek, 19 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: Tomasz (---.centertel.pl)
Data:   2023-01-14 18:27

Jak można sobie poradzić z klątwą, przekleństwem rzuconym przez ojca i innymi tego typu sprawami? Jak w ogóle sformułować modlitwę, prośbę o pomoc. Dręczy mnie to od wielu lat i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy. Chodzi jeszcze o Antychrysta w młodości.

 Re: Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: Hania (---.icpnet.pl)
Data:   2023-01-14 19:41

Poproś o modlitwę wstawienniczą lub o modlitwę uwolnienia. Pewnie najpierw o tę pierwszą, a potem o tę drugą. Zgłoś się do wspólnoty, która posługuje tymi modlitwami, tam uzyskasz poradę, co w Twojej sytuacji będzie dla Ciebie właściwe.

 Re: Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2023-01-15 04:40

Przede wszystkim pogadaj ze spowiednikiem. Z księdzem. Na spokojnie. Nie wtedy, gdy są wielkie kolejki.

 Re: Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: Annna (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2023-01-15 08:33

Wydaje mi się, że z tą sprawą warto by zwrócić się do ks. egzorcysty w Twojej diecezji.

 Re: Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: ks. D. Chmielewski (---.nyc.res.rr.com)
Data:   2023-01-15 13:49

Jak oddalić przekleństwo (klik).

 Re: Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: Aleksandra (---.nux.net)
Data:   2023-01-15 15:43

Delikatny temat. Warto byłoby omówić go z doświadczonym księdzem lub nawet egzorcystą (poszukaj na stronie swojej diecezji). Nie neguję Twojej interpretacji, ale dobrze też rozważyć naturalne wyjaśnienia problemu. Nie napisałeś zbyt wiele, nie chcę być niedyskretna, nie zachęcam do nadmiernej szczerości w internecie, jedynie zalecam ostrożność w osądach. Podstawą jest trwanie w łasce uświęcającej. Módl się za swojego ojca.

 Re: Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: Szymon (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2023-01-16 15:45

Myślę, że coś takiego jak przekleństwo, klątwa etc. w ogóle nie istnieje i że nasza wiara katolicka zabrania wierzyć w takie rzeczy. Nawet jeśli ktoś Ci źle życzy, to to złorzeczenie nic Ci nie zrobi. Twój ojciec nie jest Bogiem i nie ma takiej mocy sprawczej, żeby móc zsyłać na kogoś jakieś klątwy i inne nieszczęścia. Niech Bóg będzie z Wami.

 Re: Jak sobie poradzić z klątwą ojca?
Autor: Aneta (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2023-01-17 13:35

Jesteś ochrzczony? Jeśli tak, to nie zapominaj, że towarzyszące Ci od momentu chrztu błogosławieństwo Ojca, ma nieporównywalnie większą moc niż przekleństwo ojca. Korzystaj z przebogatego duchowego skarbca Kościoła - posługa kapłanów, sakramenty święte, wsparcie modlitewne osób konsekrowanych czy też świeckich z Twojej parafii. Może udaj się do swojego proboszcza i zdaj się na jego radę? I przede wszystkim pamiętaj - szatan już przegrał, Chrystus pokonał go na zawsze i definitywnie. Trzymaj się Jezusa i Maryi, a zły nie odważy się podejść.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: