logo
Czwartek, 02 luty 2023
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony

Rozproszenia na modlitwie.
Autor: Patrycja (---.play-internet.pl)
Data:   2023-01-25 06:54

Zdarza mi si czasem na modlitwie pomyle o czym innym i wej w t myl na jak chwil i j rozwija. Czy to co zego, co uniemoliwiaoby mi przystpowanie do Komunii?

Re: Rozproszenia na modlitwie.
Autor: Aneta (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2023-01-25 13:34

Ale skd! To normalne, zdarza si. Warto z takimi rozproszeniami walczy i ofiarowa swj trud w tym zakresie Bogu, ale nie naley doszukiwa si w nich grzechu miertelnego (uniemoliwiajcego Komuni). Modlitwa to rozmowa z Tat, a nie zaklcie, ktre nieprawidowo wypowiedziane moe spowodowa katastrof. Bg si nami interesuje, wszystkie nasze myli s dla Niego wane. Czasem warto si rwnie zastanowi nad tym, czemu na modlitwie przysza akurat taka myl. Moe jest to co, czym powinnimy si dla dobra naszej duszy zaj? Ja zawsze przed modlitw prosz o pomoc mojego Anioa Stra, wierz, e on pomaga mi walczy z rozproszeniami i rozeznawa dobre myli i poruszenia serca, przychodzce na modlitwie.

Autor: Joanna (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2023-01-28 21:26

Nie bj si, to nic zego. Mona powiedzie, e w ten sposb niewiadomie pokazujesz to Bogu - to, o czym mylisz, do czego biegn Twoje myli. Wprowadzasz Go w te miejsca. On idzie razem z Tob i widzi to wszystko. Dotyka. Napenia swoj obecnoci.

Autor: zxc (---.elpos.net)
Data:   2023-01-29 05:12

Te tak miaem jak Ty na pocztku ycia duchowego. Nasz umys jest podobny do telewizora, ktry nie ma przycisku "wycz". Rozproszenia bd zanika stopniowo wraz z podejmowanym wysikiem aby wzrasta duchowo. Bg porzdkuje wadze duchowe w tym umys. Chodzi o to aby stale umys by aktywny podczas wyrabiania dobrych nawykw dotyczcych woli Boej. Jeli co zmieniasz w swoim yciu duchowym to bd konsekwentna w staraniu si nie rozprasza na to co nie prowadzi do celu jakim jest wola Boa.

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: