logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy zmarli mogą nam coś załatwić?
Autor: Fakty (---.6.119.8.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2023-03-11 14:33

Nurtuje mnie strasznie temat zmarli. Zdaję sobie sprawę że kościół zabrania poza modlitwa jakiekolwiek formy kontaktu z duszami. Ale czy zmarli z nami się interesują mogą coś nam załatwić?
Nie wiem czy spamuje, ale mnie po prostu denerwuje, że zmarły już się do nas nie odezwie. Ja wiem że dla katolików to nie jest tragedia ale na pewno się zastanawiacie.

 Re: Czy zmarli mogą nam coś załatwić?
Autor: hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2023-03-11 21:09

Jeśli lubisz filmy, to idź może do kina na film pt. 'Opiekun'. Myślę, że w pewnym sensie odpowie on na niektóre Twoje pytania. A przynajmniej uruchomi myślenie.

 Re: Czy zmarli mogą nam coś załatwić?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2023-03-12 00:16

Zmarłego, który prowadził święte życie, można prosić, by wstawiał się za naszymi prośbami u Boga. Często zdarza się, że takie prośby są wysłuchane, a czasami realizacja tych próśb przebiega w sposób cudowny. W przypadku cudu może on pomóc w finalizacji procesu beatyfikacyjnego, czy kanonizacyjnego zmarłej osoby.

 Re: Czy zmarli mogą nam coś załatwić?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2023-03-12 15:46

> mnie po prostu denerwuję, ze zmarły już się do nas nie odezwie.

Naprawdę? Ja np. nie chciałabym, aby odezwał się do mnie zmarły psychopata lub jakiś bandziorek. Chyba, ze poprosiłby o modlitwę ;)

 Re: Czy zmarli mogą nam coś załatwić?
Autor: Teri (---.psm.pulawy.pl)
Data:   2023-03-28 23:15

Bliscy zmarli troszczą się o nas. Modlą się za nas. Wypraszają nam łaski a nawet obronę w niebezpieczeństwie. Jest wiele świadectw na ten temat. Warto się za nich modlić.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: