logo
Sobota, 24 luty 2024
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony

Czy możliwe że Bóg mnie potępił już za życia?
Autor: Rafał (---.ostnet.pl)
Data:   2024-02-05 12:44

Mam ogromny problem, wierzyłem że służyłem Bogu a okazało się że służyłem szatanowi.. odwiozłem ludzi przez to od prawdziwego Boga. Uznałem to co Boże za szatańskie i na odwrót.. Wierząc że służyłem Panu Jezusowi oddawałem kawałek po kawałku to co ludzkie.. mimo chęci nawrócenia nie czuje w sobie obecności Boga tylko tego drugiego . . Nie jestem w stanie się wyspowiadać bo szatan mi tak namieszal w głowie że już nie wiem co było prawdą i co naprawdę zrobiłem złego a co wmówił mi szatan.. modlitwa kończy się tylko pogłębieniem złego stanu. Chodząc na Eucharystię czyje się jeszcze gorzej, tak jakby sam Pan Bóg się mnie wyrzekł.. czuje że ta zdrada Pana Boga jest przez niego nie wybaczala i nie mam już powrotu do Pana.. czy jest możliwe że Bóg mnie potępił już za życia? Jedyne co czuje to że jak zbliżam się do Pana to jedyne co otrzymuje od Niego to to że przez zdradę odebrał mi Ducha Świętego i spoczął na mnie duch nieczysty, mimo błagań, starań słyszę tylko jedno że nie ma już nadziei...

Re: Czy możliwe że Bóg mnie potępił już za życia?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2024-02-05 16:24

Rafale,

Najlepiej zwróć się z problemem do ks. psychologa / psychiatry, on udzieli Ci
właściwych i dobrych rad. Być może potrzebny będzie egzorcysta ale to już zależeć będzie od diagnozy ks. i psychologa. Przemyśl sprawę.

Autor: Marek Piotrowski (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2024-02-05 16:43

Nie bierz swoich uczuć za głos Boga - to tak nie działa.
Jeśli żałujesz to On Cię przygarnie - umarł za to, więc teraz miałby Cię odrzucać?
Koniecznie idź do spowiedzi - tam Cię pokierują.

Autor: Rafał (---.ostnet.pl)
Data:   2024-02-05 18:24

Bardzo dziękuje za radę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: