logo
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony

Niech nas przemieni miłość Twoja boskie Serce Jezusa
Autor: Weronika (---.play-internet.pl)
Data:   2024-05-09 22:22

Co to za modlitwą? Są powtarzane takie słowa:
"Niech nas przemieni miłość Twoja boskie Serce Jezusa"
Nie umiem znaleźć w internecie tej modlitwy, nie mam się kogo zapytać, pilnie potrzebuję cały tekst tej modlitwy. Pomóżcie.

Re: Niech nas przemieni miłość Twoja boskie Serce Jezusa
Autor: Andrzej (---.play-internet.pl)
Data:   2024-05-11 09:54

Dosłownego cytatu nie widzę w internecie, ale jest podobne:
Ofiarowanie swego serca świętemu Józefowi

Święty Józefie, najmilszy Bożemu Sercu, Ty złożyłeś Bogu najdoskonalszą ofiarę z samego siebie i najgoręcej pragniesz pozyskać wszystkie serca dla Chrystusa.
Z głęboką pokorą przynoszę do Ciebie moje nędzne i grzeszne serce i składam je w Twoje błogosławione ręce, w objęciu których tak miłośnie biło Boskie Serce Dzieciątka Jezus.
O święty Józefie, najukochańszy mój Ojcze, weź moje biedne serce, uproś mu całkowite oczyszczenie z grzechów i doskonałe oderwanie się od wszystkich marności tej ziemi.
Niech za Twą przyczyną rozpali je ogień miłości Bożej, zmiękczy, przemieni i ukształtuje na wzór Twego serca, aby znalazło w nim upodobanie Boskie Serce Jezusa.
Złóż je na ofiarę Najsłodszemu Zbawicielowi i Jego Przeczystej Matce, aby będąc ich wyłączną własnością na tej ziemi, w niebie także wielbiło i kochało Jezusa i Niepokalaną Maryję i z Tobą, święty Józefie, chwaliło Boga w Trójcy Jedynego na wieki wieków. Amen.

Re: Niech nas przemieni miłość Twoja boskie Serce Jezusa
Autor: Marcin (---.centertel.pl)
Data:   2024-05-19 10:17

Można pomodlić się tym jednym zdaniem.
Z Panem Bogiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: