Autor: hanna (---.wtvk.pl)
Data: 2026-05-20 14:56
Myślę przede wszystkim, że neoprezbiter takie informacje może uzyskać w seminarium. Poza internetem.
Błogosławi Pan Bóg, neoprezbiter jest swoistym narzędziem.
Ośmielę się napisać, że dla przeciętnego uczestnika Mszy św., po której neoprezbiter indywidualnie błogosławi, nie ma istotnej różnicy, czy błogosławieństwo ma rangę papieską. Ten przeciętny, nawet jeśli wielokrotnie przyjmował takie blogosławieństwo, tego na 99% nie wie.
Takich Mszy z indywidualnym błogosławieństwem neoprezbitera bywa oczywiście więcej, nie tylko ta pierwsza.
|
|