Autor: Gabi (194.233.101.---)
Data: 2026-06-03 10:53
Danielu :-)
Wszystko jest łaską, gdyż Bóg jest Miłością, pragnie naszego dobra i daje nam zawsze to, co jest najlepsze dla nas. ON chce Cię wspierać w każdej chwili, bo Cię kocha i nie mierzy Swego wsparcia w centymetrach lub gramach, daje wszystko, czyli Siebie. Jego Osoba, relacja z Nim, przyjaźń, są naszym największym Dobrem, do którego dorastamy, dojrzewamy przez całe życie. Bóg szuka naszej bliskości, naszego towarzystwa, tak jak szukał Ewy i Adama w ogrodzie rajskim, tęskni za nami, pragnie się komunikować z nami na innym poziomie, nie chodzi Mu o to, byśmy się modlili o powodzenie, załatwianie spraw tylko. ON pragnie naszego serca, naszego czasu, uwagi, byśmy traktowali Go jak najbliższego Przyjaciela.
Spróbuj się z Nim zaprzyjaźnić, odkrywać, jaki jest, jakie są Jego pragnienia dla Ciebie, marzenia o Tobie. Dziel się z Nim swoimi myślami, swoim dniem, pracą i odpoczynkiem. ON jest bliski, przenika Cię i rozumie, nawet lepiej niż Ty sam siebie. Modlitwa - to spotkanie z Nim, z Tym, Który pokochał Cię Miłością nieskończoną i pragnie Ciebie.
|
|