logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kraków - Msza święta w intencji Internautów.
Autor: moderator (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2009-05-04 08:38

Drodzy Forowicze, od września 2003 r. w naszym serwisie www.katolik.pl trwa 'Krucjata w intencji środków społecznego przekazu'
Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani pracujący w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów.

4 maja, jak co miesiąc w pierwszy poniedziałek odprawię Mszę św. w intencji twórców i odwiedzających internet, w tym także społeczności naszego Forum, o g. 17:00 w kaplicy klasztornej sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach (nie w bazylice, ale w starym kościółku). Kto ma możliwość, serdecznie zapraszam do wspólnotowej modlitwy.
Założyciel salwatorianów sługa Boży o. Franciszek Jordan powiedział, że modlitwa jest największą siłą świata. Na forum i w e-mailach zapewniacie nas o swojej modlitwie. Dziękuję Wam za każdą modlitwę w intencji salwatoriańskiej działalności internetowej.

I za św. Pawłem 'proszę was, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez miłość Ducha, abyście udzielili mi wsparcia modłami waszymi za mnie do Boga' (Rz 15,30). 'A Bóg pokoju niech będzie z wami wszystkimi. Amen!' Rz 15,33.

z błogosławieństwem
ks. Andrzej Waśko, salwatorianin

 Re: Kraków - Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2009-05-04 08:41

Właśnie za moment idę na Mszę, włączę Was wszystkich do mojej modlitwy. A o 22:00 starym zwyczajem, zapraszam do wspólnego odmówienia V tajemnicy światła...

 Re: Kraków - Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Dziadek_Muminka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2009-05-04 09:15

Również dziś, o godz. 17-tej, idę na Mszę św. z racji dzisiejszej Uroczystości.
Pamiętam w modlitwie.
Pozdrawiam :)

 Re: Kraków - Msza święta w intencji Internautów.
Autor: gosik (---.dzierzoniow.vectranet.pl)
Data:   2009-05-04 11:28

Dziękujemy za odprawianie Mszy, za nas Internautów. Pamiętamy również w modlitwie.

 Re: Kraków - Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Krystyna (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2009-05-04 11:56

Serdeczne Bóg zapłać :)

"Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują ani przędą" Mt 6,28.

 Re: Kraków - Msza święta w intencji Internautów.
Autor: aleta/:)iga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-05-04 17:01

"Modlitwa to przestawanie z Tym, o którym wiemy, że nas kocha."
Św. Teresa od Jezusa

Pamiętam, łączę się we wspólnej modlitwie godz. 22:00
Serdeczne Bóg zapłać. Iga

 Re: Kraków - Msza święta w intencji Internautów.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-05-04 21:05

I ja się łączę w modlitwie

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: