logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Msza święta w intencji Internautów.
Autor: moderator (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2010-12-06 12:28

Drodzy Forowicze,
Od września 2003 r. w naszym serwisie katolik.pl trwa Krucjata w intencji środków społecznego przekazu www.modlitwa.com
Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani posługujący w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów.

6 grudnia, jak co miesiąc w pierwszy poniedziałek, w kaplicy domu zakonnego w Kazimierzu Dolnym odprawię Mszę św. w intencji twórców i odwiedzających internet, w tym także społeczności naszego Forum.
Założyciel salwatorianów sługa Boży o. Franciszek Jordan powiedział, że modlitwa jest największą siłą świata. Na forum i w e-mailach zapewniacie nas o swojej modlitwie. Dziękuję Wam za każdą modlitwę w intencji salwatoriańskiej działalności internetowej.

I za św. Pawłem 'proszę was, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez miłość Ducha, abyście udzielili mi wsparcia modłami waszymi za mnie do Boga' (Rz 15,30). 'A Bóg pokoju niech będzie z wami wszystkimi. Amen!' Rz 15,33.

z błogosławieństwem
ks. Andrzej Waśko, salwatorianin

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: hersmile (---.c192.msk.pl)
Data:   2010-12-08 13:35

Dzię - ku - je - my. Pozdrawiam z modlitwą. :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: