logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy zadawanie pytan na waszej stronie jest darmowe?
Autor: Oskar (14 l.) (158.75.69.---)
Data:   2013-03-10 20:37

Mam pytanie czy zadawanie pytan na waszej stronie jest darmowe?

 Re: Czy zadawanie pytan na waszej stronie jest darmowe?
Autor: Paweł (---.e-wro.net.pl)
Data:   2013-03-12 21:17

Obok przycisku "Wyślij" jest pole na numer karty (najlepiej z limitem odnawialnym lub kredytowej), wpisujesz tam numerek, autoryzujesz i czyścimy Ci konto ;P

A na serio zadawanie pytań jest tutaj darmowe.

 Re: Czy zadawanie pytan na waszej stronie jest darmowe?
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-12 21:34

A za poprzednie pytania płaciłeś? :))

Napiszę inaczej. Ci, którzy moderują i ci, którzy odpowiadają, też robią to za darmo. Warto czasem za nich odmówić jakąś "zdrowaśkę", bo poświęcają swój czas dla Ciebie. Warto czasem powiedzieć "dziękuję". Czyli - może jednak nie korzystać tak całkiem za darmo? :))

Gdybyś zarabiał, napisałabym też, że warto i jakieś grosze poświęcić czasem na rozwój "katolika" (patrz na dole "wspomóż nas"). Ale Ty jeszcze nie masz swoich pieniędzy, więc modlitwa najzupełniej wystarczy.

Ale nic nie musisz. Naszą największą radością będzie, gdy uda nam się w czymś Ci pomóc.

 Re: Czy zadawanie pytan na waszej stronie jest darmowe?
Autor: xc (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-03-15 14:54

W sumie to niezły pomysł. Zastanowię się każdorazowo nie zaopatrywać mojej tutejszej wypowiedzi preambułą treści:

"Zapoznanie się z moją odpowiedzią na to pytanie uwarunkowane jest uprzednią zapłatą w postaci odmówienia dwukrotnej "zdrowaśkI" w intencji zdrowia mojej skromnej osoby i jednym "Aniele Boży..." w intencji Pytającego." Można to jeszcze ubogacić o jedną koronkę różańca w intencji Moderatora, dwoma wersami wybranego Psalmu w intencji śp. TIS'a i tak dalej.

A co, za darmo mam tyrać?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: