logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 O czym mówi Biblia? Mk 13, 30
Autor: Maciek (---.stargard.mm.pl)
Data:   2013-05-01 16:09

http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=312

"Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie"

Pokolenie minęło; co miało się stać?

 Re: O czym mówi Biblia? Mk 13, 30
Autor: Michał (---.range86-143.btcentralplus.com)
Data:   2013-05-02 02:09

Oj, było tu już tyle razy. Hekatomba się stała. Rzymianie wypędzili na pustynię cały naród, zginęło tam 1,5 mln Żydów, którzy do Ziemi Świętej wrócili dopiero po 2 tys. lat. Arcykapłan został przez powstańców zabity przy ołtarzu (przepowiedział mu to św. Paweł), matki zjadały własne dzieci. A miało być tak dobrze - Żydzi bili już monetę z okazji wypędzenia Rzymian. To z jednej strony. A z drugiej, Ewangelia, która po śmierci Jezusa powinna umrzeć śmiercią naturalną, była głoszona po całym świecie, św. Piotr i św. Paweł umierają w Rzymie, który odtąd na zawsze pozostanie stolicą chrześcijaństwa (pomijając krótkie okresy, kiedy nią nie był). To wszystko stało się za życia jednego pokolenia i przed śmiercią ostatniego Apostoła. No i oczywiście Świątynia została zbezczeszczona przez Rzymian. Przypominam ponownie podstawowe fakty historyczne, bo wiem, że w szkołach was teraz uczą tylko przysposobienia do życia w UE (ta wiedza jest mało przydatna poza krajem).

 Re: O czym mówi Biblia? Mk 13, 30
Autor: Maciek (---.stargard.mm.pl)
Data:   2013-05-02 12:34

Mam 25 lat, ironia jest niepotrzebna.

 Re: O czym mówi Biblia? Mk 13, 30
Autor: Michał (---.range86-143.btcentralplus.com)
Data:   2013-05-02 20:27

No ja tu mam pełno 25 latków (gorzej, że już uciekają 16-to latkowie) po przysposobieniu do życia w UE. Tak się składa, ze Anglicy (gdzie odbywa się exodus na zasadzie ratuj się kto może), nie przepadają za UE. Ja im się nie dziwię. Ludzie, tak jak to robicie, jesteście bez szans (mówię o emigracji). Jest to czysta strata czasu.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: