logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Obawiam się odrzucenia przez koleżankę.
Autor: Weronika (---.piaseczno.robbo.pl)
Data:   2013-08-04 12:40

Poznalam jakis czas temu kolezanke. Spotkalysmy sie tylko raz (to bylo pierwsze i ostatnie spotkanie). Słyszałam, ze jest fajna, choc bardzo powazna i bardzo madra.
Bardzo chciałabym sie z nia zakolezankowac, bo z tego co widze ona jest towarzyska - caly czas widze ja na zdjeciach z jakiegos wyjazdu rekolekcyjnego, dni mlodziezy, wyjazdow z ksiezmi/zakonnicami. Ona jezdzi na wszystkie rekolekcje jakie sie da.
Boje sie troche napisac do niej pierwsza. Obawiam sie odrzucenia... a moze odbierze mnie jako dziwna osobe? (bo jest to chyba dosc INNE, zeby pisac do kogos hej co slychac" po jednym spotkaniu ktore bylo kilka mies.temu).
Co o tym myslicie? Jak mam postąpić?
Pozdrawiam.

 Re: Obawiam się odrzucenia przez koleżankę.
Autor: Patrycja (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-08-07 12:15

Jak zauważyłaś, osoba ta jest bardzo towarzyska, otacza się ludźmi. Nie sądzę więc, by próba nawiązania z nią kontaktu była jakimś problemem. Z drugiej strony może warto byłoby spotkać się z nią ponownie niźli do niej napisać? Jeśli czujesz się samotna, może zapytaj o któryś z wyjazdów, w których bierze udział i warto byłoby się dołączyć?

 Re: Obawiam się odrzucenia przez koleżankę.
Autor: Weronika (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-08-07 18:11

Chce miec z nia kontakt, poniewaz chcialabym utrzymywac relacje z roznymi kolezankami.
Dlatego pytam jak taka relacje nawiazac? Mam napisac ot tak, "hej co slychac?"

 Re: Obawiam się odrzucenia przez koleżankę.
Autor: Asia (---.gdynia.mm.pl)
Data:   2013-08-08 01:02

Myślę, że można tak zacząć nawiązanie relacji. Możesz jeszcze dodać od siebie, że miło wspominasz wcześniejsze spotkanie z nią. A obawy i lęk odrzuć od siebie. Na pewno warto spróbować nawiązać kontakt, inaczej w ogóle się nie dowiesz jaka będzie jej reakcja. A może właśnie będzie pozytywna...

 Re: Obawiam się odrzucenia przez koleżankę.
Autor: Weronika (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-08-19 13:30

no tak, ale gadalysmy tylko troszke, i to jeszcze w towarzystwie innych dziewczyn. bylo to jakies pol roku temu wiec nie wiem juz co robic

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: