logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chcę a nie mogę się wyspowiadać.
Autor: Szukam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-08-02 19:29

Od dłuższego czasu jedyne o czym marzę to o spowiedzi jest to jedyny mój cel i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba, jednak popełniłam tak straszne grzechy względem siebie ,że boję się ,że jak ksiądz to usłyszy to nie da mi rozgrzeszenia, a mnie nawet to przez gardło nie chce przejść nawet jak próbuję wyobrazić sobie spowiedź to chcę nie myśleć o tych grzechach, a ja chcę i muszę się wyspowiadać nie dam rady tak dłużej co ja mam zrobić jestem załamana psychicznie, mam problemy ze sobą wiem że to jest związane z tym że nie mogę się wyspowiadać a tylko tego chcę od życia i nic więcej się nie liczy oddalam się od Boga, nie mogę wejść ze strachu do Koscioła ,przey wcześniejhszych spowiedziach albo zataiłam grzechy albo mówiłam ogólnikowo ,nie wiem gdzie się zwrócić o pomoc chcę sie wyspowiadać tak bardzo

 Re: Chcę a nie mogę się wyspowiadać.
Autor: pomidorek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-08-02 23:28

Księdza się nie bój. Nie rozumiem czemu miałabyś nie dostać rozgrzeszenia, kiedy przecież żałujesz?

 Re: Chcę a nie mogę się wyspowiadać.
Autor: Agnieszka (---.net.pulawy.pl)
Data:   2014-08-02 23:34

To nie licz na siebie. Powiedz o tym strachu Panu Jezusowi, poproś Matkę Bożą o wsparcie, poproś Ducha Świętego, żeby Tobą pokierował przy spowiedzi. Nie polegaj na sobie, tylko całkowicie i jedynie na Bogu, a On będzie z Tobą i na pewno Cię nie zostawi. Bo to tylko szatan wzmaga Twój strach, ale sam boi się najbardziej Maryi, dlatego zawierz się też Jej. Powodzenia.

 Re: Chcę a nie mogę się wyspowiadać.
Autor: Ziuta (---.home1.cgocable.net)
Data:   2014-08-02 23:59

Kazdemu z nas wydaje sie, ze popelniamy takie niesamowite grzechy i ze na pewno jak ksiadz je uslyszy w konfesjonale to zemdleje z wrazenia. A pamietam jak kiedys ksiadz na rekolekcjach powiedzial, ze nie zdajemy sobie sprawy jak sluchanie spowiedzi jest nudne. Jak malo orginalne sa ludzkie grzechy. W sumie te same grzechy, albo podobne, nic nowego, ludzkosc od wiekow popelnia te same przewinienia, moze z jakas drobna wariacja na temat grzesznosci. Ksiadz, ktory tam siedzi, tez jest grzesznikiem, sam wiele z tych "strasznych" grzechow popelnil. Jest naprawde mala szansa, ze go zaskoczysz. Nie mysl w kategoriach strasznosci grzechow. Wszystkie grzechy sa straszne i zarazem bardzo powszednie. Nikt nie spowiada sie z dobrych uczynkow. Pomysl logicznie, te kolejki przed konfesjonalami pelne sa grzesznikow, kazdy ma jakies straszne grzechy. To po to wlasnie chodzimy do spowiedzi, zeby sie z tych strasznych grzechow oczyscic. Gdybys nie miala grzechow nie musialabys chodzic do spowiedzi. Po prostu idz. Nie jest to latwe ani przyjemne, ale przynosi wielka ulge. Moze to trywialne porownanie, ale do dentysty tez malo kto chodzi z radoscia. Idz, stan w kolejke do spowiedzi i pomysl sobie tak - za godzine bede juz po spowiedzi. Mozesz na poczatku powiedziec ksiedzu to co tu napisalas, a jezeli nie przejdzie ci to przez gardlo to wydrukuj swoj wpis i na poczatku spowiedzi daj spowiednikowi przeczytac to co tu napisalas.

 Re: Chcę a nie mogę się wyspowiadać.
Autor: streetcleaner (---.multi-play.net.pl)
Data:   2014-08-03 01:18

http://www.youtube.com/watch?v=Av9VuKaCzBk

 Re: Chcę a nie mogę się wyspowiadać.
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2014-08-03 07:22

Bogu nie chodzi bysmy sie Go bali, ale bysmy sie w Nim rozkochali, slysze w R.M.pl

 Re: Chcę a nie mogę się wyspowiadać.
Autor: Marek Piotrowski (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2014-08-03 10:21

Podstawa to nie zastanawiać się "jak będzie". Trzeba to zrobić "metodyką Nike" - Just do it! :)
powodzenia

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: