logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Bóg cudów. Swiadectwo.
Autor: Katarzyna (---.dynamic.t-mont.net.pl)
Data:   2017-10-04 12:16

Prawie rok temu, okazalo sie, ze moj Tesc ma raka trzustki. Operacje resekcji trzustki mial w styczniu, po niej czul sie w miare dobrze. Niedlugo po tym, bedac w szpitalu na badaniach, nagle dostal zapalenia trzustki (a raczej tego co po niej zostalo. Czasami sa to powiklania pooperacyjne). Wygladalo to naprawde źle. Pamietam jak moj maz pojechal do taty do szpitala, bal sie ze moze to byc ostatnie spotkanie z nim. W przypadku mojego Tescia zapalenie bylo realnym zagrozeniem zycia. Tak bardzo bylo mi smutno. Prosilam Boga o cud. Obiecałam, ze jak Tesc z tego wyjdzie to napisze to swiadectwo. No i tak sie stalo. Zapalenie ustapilo. Potem byla jeszcze dluga terapia chemii, pobyty w szpitalu itp., ale koncem sierpnia skonczyl brac chemie, badania wykazaly ze narazie wszystko jest dobrze. Teraz moze wracac do sil. Jest to niesamowite, zwlaszcza kiedy wspomne ten trudny dzien, kiedy wszystko wydawalo sie najgorsze. Nasz Bog jest Bogiem cudow. Wiem o tym nie od dzis.
Pozdrawiam, Katarzyna

 Re: Bóg cudów. Swiadectwo.
Autor: Amami (---.satfilm.com.pl)
Data:   2017-10-04 13:32

Dziękuję za Twoje świadectwo. Bóg działa i sprawia, że cuda się dzieją. U mnie też kilka było. Raz pamiętam jak TSH mi się samo unormowało, bez leków. Lekarka była zdziwiona i powiedziała, że samo nie może się unormować. Moja babcia złamała rękę z odłamkami w wieku ponad 80 lat (81 lub 82 chyba miała) więc operacja była wykluczona. Żaden lekarz nie dawał nawet cienia szansy na zrost. Po dwóch miesiącach od złamania była kontrolna wizyta. Lekarz ortopeda był w szoku. Ręka się zrosła i to w miarę prosto. Szok na twarzy lekarza nie do opisania. Modliłam się, prosiłam o zrost. A inną sytuację miałam jeszcze, ale za dużo by pisać, gdzie też wiem, że Bóg interweniował, bo chyba "gruba" sprawa się szykowała, gdzie mogłabym tego nie znieść psychicznie.

 Re: Bóg cudów. Swiadectwo.
Autor: Estera (31.25.249.---)
Data:   2017-10-04 13:41

Chwała Panu

 Re: Bóg cudów. Swiadectwo.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2017-10-04 16:26

O rety! Ortopeda był w szoku? To jak w takim razie uratowano ortopedę z tego "szoku"? Myślę, że lekarz było jedynie bardzo zdziwiony.

 Re: Bóg cudów. Swiadectwo.
Autor: Amami (---.satfilm.com.pl)
Data:   2017-10-05 09:04

Nie nie nie :) był w szoku. Był w szoku chwilowym :) Za dużo już potem nie mówił. :) Bywa.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: