logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Słuchanie Ewangelii, leżąc.
Autor: Tamara (---.dynamic-zab-01.vectranet.pl)
Data:   2018-01-11 17:46

Chciałam wysłuchać audiobook Ewangelii trwający ok. 3 godziny i mam pytanie. Czy mogę słuchać go leżąco? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

 Re: Słuchanie Ewangelii, leżąc.
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-01-11 23:45

Można leżąc. Warto z uwagą, więc te 3 godziny lepiej na raty.
Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra na każdy czas :)

 Re: Słuchanie Ewangelii, leżąc.
Autor: anonim (---.play-internet.pl)
Data:   2018-01-11 23:47

Często słucham nagranych kazań z Ewangelią w domu leżąc albo siedząc. Wg mojego sumienia to jest OK.

 Re: Słuchanie Ewangelii, leżąc.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-01-12 06:08

Lepiej słuchać Ewangelii leżąc, niż w ogóle.
Lepiej długo z prawdopodobieństwem, że w jakimś momencie wyłączysz się ze świadomego słuchania, niż w ogóle.
Trzy godziny słuchania non stop być może przejdzie w którymś momencie w formę słuchania powieści.
Odpowiadając ogólnie-nie ma nic złego w słuchaniu Ewangelii na leżąco. Zależy jaki cel Ci przyświeca w danym momencie.
Czym jest Ewangelia? To Słowo Boże. Jeżeli chcesz gościć w swoim sercu Jezusa w medytacji to chyba lepiej stworzyć ku temu warunki, które pozwolą na skupienie i świętowanie goszczenia u siebie tak ważnego Gościa.
W odniesieniu do tematu - Jak zyć Słowem Bożym na co dzień, proponuję wysłuchanie konferencji ks. Krzysztofa Wonsa SDS z (CFD w Krakowie): (klik).

Tamaro, jeżeli oglądasz filmy to może zechcesz zainteresować się projektem krakowskiego CFD 'Nowa jakość życia': (klik). Przykładowy odcinek: (klik).

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: