logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego płaczę słysząc imię Maryja?
Autor: Julia (---.play-internet.pl)
Data:   2018-02-11 22:01

Zastanawiałam się nad tym bardzo długo ale płacze też jak ludzie grzeszą, zawsze w nocy płacze i zastanawiam się jak można krzywdzic Jezusa i Maryję. Pomóżcie mi ❤

 Re: Dlaczego płaczę słysząc imię Maryja?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2018-02-12 09:17

Julio,

Twoje łzy świadczą niewątpliwie o wielkiej wrażliwości a być może o nadwrażliwości.
Nie wiemy od jak dawna jesteś w takim stanie. Najlepiej udaj się do księdza i porozmawiaj z nim o swoim problemie.
Może nie tylko pomoc duchowa będzie Ci potrzebna, ale i psychologiczna.
Zacznij działać.

Pozdrawiam

 Re: Dlaczego płaczę słysząc imię Maryja?
Autor: wyszywaczek wredny (---.net.pulawy.pl)
Data:   2018-02-12 21:39

W czym ci pomóc? W płakaniu? W zastanawianiu się? Czy pomóc ci nie płakać? Czy odpowiedzieć ci na pytanie dlaczego płaczesz? Czy odpowiedzieć ci na pytanie, dlaczego ludzie grzeszą? Bo nie wiem.

 Re: Dlaczego płaczę słysząc imię Maryja?
Autor: Pawel (107.77.85.---)
Data:   2018-02-13 00:04

Tez tak mam i tez prosilem o pomoc, ktora niespodziewanie otrzymalem w postaci odpowiedzi, ze to wszystko laska dana mi przez Maryje by choc troche widziec grzechy tak jak Oni. Podziekuj za te laske i zmow krotka modlitwe za grzesznika.

 Re: Dlaczego płaczę słysząc imię Maryja?
Autor: Julia (---.play-internet.pl)
Data:   2018-02-14 17:19

Tak to prawda że jestem bardzo wrażliwa , ogólnie dużo w życiu mi się nie udaje , rówieśnicy mnie nie lubią albo się boją bo uważają że jestem zbyt pobożną, właśnie przez swoją wiarę mnie nikt nie lubi , czuję się jak w jakimś obozie śmierci gdzie prześladują katolików za wiare:(

 Re: Dlaczego płaczę słysząc imię Maryja?
Autor: xxx (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2018-02-17 22:20

Wrażliwość to dar. Skoro go masz, to się módl za tych, którzy nie rozumieją pewnych rzeczy.
Bardzo często modlę się za takich mniej lub więcej prześladowanych jak Ty. Za nich i za ich prześladowców. Większość z tych prześladowców nie wie, co robi - dlatego szczególnie potrzebuje modlitwy.
Jak Ci się coś nie udaje - rób to od początku do końca z Jezusem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: