logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nienawidzę siebie.
Autor: Nie mam imienia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-05 15:40

Nienawidzę siebie, żałuję że się urodziłam. Im dłużej żyję, tym bardziej czuję ogromny żal do Pana Boga, że nie urodziłam się mądra, z dobrym mózgiem, z mocnym charakterem, że jestem głupia, słaba, że nawet moi rodzice mają mnie za nic. Oni nawet nie wypowiadają mojego imienia z szacunkiem, z miłością, tylko z pogardą. Jestem śmieciem. Mam stałe poczucie winy, że każdego muszę zadowolić. Dlaczego nie umiem zawalczyć o swoje, dlaczego mam poczucie winy, że kogoś skrzywdzę? Pan Bóg mnie nie widzi. I tak umrę nic nie warta.

 Re: Nienawidzę siebie.
Autor: Martyna (---.play-internet.pl)
Data:   2018-08-16 19:42

Kochana, jak najszybciej zgłoś się do psychologa. Nie zwlekaj, szkoda życia. Masz zanizone poczucie własnej wartości. Zrób to dla siebie.

 Re: Nienawidzę siebie.
Autor: Monika (---.122.7.51.dyn.plus.net)
Data:   2018-08-16 22:28

Kochana Nie mam imienia módl się do świętego Jana Pawła II. Pamiętasz jak Papież mówił, do Młodych, że każdy z Nas ma swoje Westerplatte i zadania do wypełnienia. Uwierz mi jesteś najbardziej wartościową Osobą na świecie. Nie wiem ile masz lat, ale spróbuj zrozumieć swoich Rodziców. Może właśnie jesteś im potrzebna, że mylą się i mają dobre dziecko. Już od dłuższego czasu myślę, że właśnie szkoła, a potem miejsca pracy powinni pomagać takim Dziewczynkom i Chłopcom. Jak wielkim złem, jest żerowanie na zranieniach. Nie ma gorszego bólu, kiedy usłyszy się z ust niby przyjacółki, że pochodzę z Rodziny patologicznej. Nie mam żalu, ze tato pije modlę się za Niego, ale czuję pogardę do tej psedoprzyjaciólki i firm sprzedających alkohol. Nawet w kościele można zauważyć ten podział.

 Re: Nienawidzę siebie.
Autor: Estera (---.146.162.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2018-08-17 22:23

Idę właśnie w pieszej pielgrzymce, dołączę Ciebie do intencji modlitewnej. A Ty wybierz się proszę do psychologa. To co robią Twoi rodzice to przemoc.
I pamiętaj, że jesteś warta tak wiele, że Bóg umarł za Ciebie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: