logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modlić się na głos czy w myślach?
Autor: Aleksandra (20 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-07 22:45

Prosze o podpowiedz

 Re: Modlić się na głos czy w myślach?
Autor: Z.Z. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-07 23:45

To nie ma znaczenia, módl się jak chcesz.

 Re: Modlić się na głos czy w myślach?
Autor: Ola (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-08 12:38

Mogę odmawiać Modlitwa do Pana Jezusa o uwolnienie od złego ducha prosze podzielcie sie z mna swoimi doświadczeniami jest to modlitwa która dostałam od pewnej starszej pani bardzo dawno temu jestem na etapie początku prosze nie denerwujcie sie Niech Pan Bóg bedzie z wami

 Re: Modlić się na głos czy w myślach?
Autor: Ola (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-08 13:46

Modlitwa ks. G Amorth do Pana Jezusa o uwolnienie od złego ducha. Czy mogę ją odmawiać?

 Re: Modlić się na głos czy w myślach?
Autor: Kalina (---.play-internet.pl)
Data:   2018-08-08 15:22

Ola, Z.Z już zwracała się do Ciebie z uzasadnieniem, żebyś wykazywała cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. Napisałaś, że nasze odpowiedzi są pomocne więc spróbuj ze spokojem wprowadzać je w życie wiarą.
Możesz odmawiać każdą modlitwę, która staje Ci się bliska duchowo i która ma zanieść do Boga dobre intencje. Jeżeli czekasz z niecerpliwością na odpowiedź to możesz ten czas wykorzystać na modlitwę, którą już wyraziłaś pytając- Panie Jezu, proszę uwolnij mnie od złego ducha. Chcesz ofiarować Bogu w modlitwie to masz najlepszego w sercu, przez ozdobniki w słowach ale Pan Bóg słyszy i to co niewypowiedziane a jest pragnieniem duszy.
Ola, czy zwróciłaś uwagę na informację od Księdza Moderatora? W dniach 9-12.08 nie będą publikowane nowe wypowiedzi, nie pojawią się Twoje nowe pytania. Wykorzystaj proszę ten czas na własne przemyślenia, Adorację Najświętszego Sakramentu i rozmowę z Chrystusem twarzą w twarz. Bardzo polecam Ci również zalinkowaną książkę ks.Pawlukiewicza. Myślę, że po tej lekturze rozwieje się wiele Twoich wątpliwości. Na zachętę napiszę, że ks Pawlukiewicz przemawia bardzo przystępnym językiem.
Może spróbuj też w tych dniach zgłębić Tajemnicę Trójcy Świętej.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: