logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy mogę odmawiać akt oddania się MB?
Autor: Aleksandra (20 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-08 17:18

Mam w domu akt oddania sie Matce Bożej mogę to odmawiać? Osobistej

 Re: Czy mogę odmawiać akt oddania się MB?
Autor: Z.Z. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-08 18:18

Tak, oczywiście. Ale jak przy każdej modlitwie - w trakcie jej czytania postaraj się czytać z uwagą, żebyś miała świadomość co do Maryi mówisz. Jednak nie wyszukuj żadnych problemów z czytaniem, chodzi mi tylko o to, żebyś wiedziała co czytasz, żeby to nie było bezmyślne. Żebyś wiedziała, co chcesz Maryi ofiarować.

 Re: Czy mogę odmawiać akt oddania się MB?
Autor: Tomasz (---.toya.net.pl)
Data:   2018-08-08 20:34

Olu, każda modlitwa cieszy Boga Ojca, Jezusa, Ducha Świętego i Matkę Bożą. Ja np. kładę nacisk na "Ojcze nasz" "Zdrowaś Maryjo" i "Koronkę do Bożego Miłosierdzia". Dlaczego? Nie wiem. Wewnętrznie tak czuję. Cieszę się, że wróciłaś. +

 Re: Czy mogę odmawiać akt oddania się MB?
Autor: Ola (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-08 21:19

jestem na tyle zagubiona ze nie ogarniam tego chciałabym tylko jednego być pewna ze nie jestem muzułmanka i ze tamtego juz nie ma co wypowiedziałam juz płacze jest cieżko. Nie wyróżniam religi ale ja tęsknie za Panem Bogiem bardzo a pisałam nawet na stronach prośby o modlitwe ze prosze za mnie zebym nie była muzułmanka itd te głosy mi mówią ze ja nią jestem ale mniej dziś juz ich było jeszcze jakiś czas temu chodziłam rozmawiałam a teraz milczę czuje ze każdy oddala sie ode mnie chce tylko wrócić do swojej wiary te głosy mówią żenię da sie tego zmienić

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: