logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Noszenie telefonu w kieszeni.
Autor: Skrupulant (14 l.) (---.static.system77.pl)
Data:   2018-09-01 09:30

Niby noszenie telefonu w kieszeni powoduje problemy z plemnikami. Mam 14 lat i nie planuje póki co rodziny. Czy noszenie telefonu w kieszeni było by czymś złym? Wiele osób tak robi a mimo to wydaje mi się że rodzą im się dzieci więc..

 Re: Noszenie telefonu w kieszeni.
Autor: Marzena (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-09-10 22:50

Oczywiście możesz przetestować noszenie i kiedyś przekonasz się, jak na Ciebie wpłynęło. Niemniej jednak są badania na temat szkodliwości elektrosmogu i telefonów komórkowych na nasze ciała. Stąd też rozsądniej nosić telefon jak najdalej. Ja np. nie noszę go w kieszeni prawie nigdy, zawsze w torbie lub plecaku, byle dalej ode mnie (chociaż w sumie nie wiem, czy takie różnice odległości mają znaczenie; z drugiej strony, te kilka warstw więcej pomiędzy telefonem a moimi narządami może robi różnicę - liczę na to!). Na noc zawsze przełączam telefon w tryb offline. I, oczywiście, mam dzieci - jednak pierwszy telefon dostałam dawno temu, rozmowy i sms-y kosztowały wtedy krocie i nikt z niego tak dużo nie korzystał. Dziś mój syn ma 14 lat i też mu gadam o tej szkodliwości na rodzicielstwo, zresztą 11-letniej córce także ;) Lepiej dmuchać na zimne, niż później w razie kłopotów szukać rozpaczliwie pomocy. Życzę podjęcia rozsądnej decyzji :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: