logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie lubię tej pracy.
Autor: Anna (91.231.92.---)
Data:   2018-10-30 19:49

Mam problem. Ostatnio miałam w pracy nieprzyjemną rozmowę z przełożoną związaną z tym że dokonałam pewnej pomyłki. Chciałam wyjaśnić te sprawę i dowiedzieć się co mogę zrobić aby to naprawić. Spotkałam się jedynie z negatywną reakcją i surową oceną. Zrobiło mi się bardzo przykro bo nie był to błąd nie wiadomo jakiej skali, nawet jak o tym teraz myślę to drobnostka... ale prawie cały dzień szefowa była wkurzona i dawała to odczuć. Jak wróciłam do domu to do wieczora byłam tym przejęta i nie mogłam przestać o tym myśleć. Nie podoba mi się to że muszę się stresować takimi zachowaniami szefowej (bo to się często powtarza), bo zawsze coś jest nie tak. Uważam się za dobrego pracownika ale przestaję mieć chęć do tej pracy w takiej atmosferze... Dzisiaj chciałam nawet złożyć wypowiedzenie, ale z drugiej strony praca to jednak błogosławieństwo. Tylko czy każda? Nawet ta która unieszczęśliwia człowieka, taka w której czujemy się niedoceniani? Może lepiej poszukać innej, dać sobie szanse na lepszą? Serce mówi abym zrezygnowała z tej pracy, rozum że jednak to źródło zarobku i w sumie nie jest aż tak źle.

Proszę mocno o dobre słowo, rady, modlitwy

 Re: Nie lubię tej pracy.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2018-11-07 23:15

Anno,

Jeżeli jak piszesz: 'W sumie nie jest aż tak źle', to może pozostań w tej pracy na jakiś czas a wszystko się pomału jakoś ułoży. Czasami cierpliwość, wytrwałość jest najlepszym doradcą.

 Re: Nie lubię tej pracy.
Autor: antonima (---.acnielsen.pl)
Data:   2018-11-08 08:33

A nie możesz pracować i równocześnie szukać nowej pracy? jak znajdziesz, to z tej się zwolnisz.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: